פתיחת עורקים סתומים בדרך הטבעית

מדהים להבין שעדיין מרבית הרופאים לא מספרים למטופלים שלהם שניתן לפתוח עורקים סתומים בגוף על ידי שיפור מדוייק בתזונה ובאורח החיים.

הינה כאן רק שתי דוגמאות ממטופלים שלי – אחד מעיד על פתיחת עורקים סתומים בלב, והשני מעיד על פתיחת עורקים סתומים בעורקי הצוואר המספקים דם למוח.

בקישור הזה מאמר על טיפול טבעי לפתיחת עורקים סתומים.

ביסוס מדעי אוכל לשלוח לכל מי שמבקש. ואפשר פשוט לקרוא את המחקרים של ד״ר דין אורניש ושל ד״ר אסלסטין.

 

עדות ראשונה

״בשנה שעברה בצעתי בדיקת אקו סטרס ובדיקה של מיפוי לב. בשתי הבדיקות התוצאות היו דומות ומשמעותם הייתה כי קיימת אצלי איסכמיה משמעותית. במשך כשנה ביצעתי מהפכה בחיי ויישמתי את הטיפול שלך. ביצעתי בדיקה חצי שנתית שהראתה שיפור, בבדיקה נוספת של לאחר שנה, התוצאה מראה כי אין עדות לאיסכמיה…תודה לך אופיר על הסיוע והתמיכה המקצועיים שנתת לי ושהיו נחוצים לי מאוד בדרכי זו.״

בברכה,
י. ירמיהו.

 

עדות שנייה

״שלום אופיר, אצלי יש שיפור נוסף במצב עורקי הצוואר. (גם בהרגשה הכללית)…
למעשה חזרתי למצב שהיה לפני שלוש שנים, עם חסימה של 70%
ממשיך עם הטיפול והדיאטה שהמלצת.
בעוד חצי שנה אעשה בדיקה נוספת.

מקווה לשיפור נוסף ! תודה על הכל !!״

יעקב נ.

 

מאחל עורקים פתוחים ובריאים לכולם

אופיר

shalev

 1. הי אופיר,
  אשמח לדעת מהי דיאטה דלת דלת שומן והאם היא מיועדת רק לחולי לב, וכן איך היא מסתדרת עם המלצת דר’ עופר שחר בהרצאותיו, שלבני הגיל השלישי בהחלט לא מזיק
  לצרוך מוצרים עתירי שומן כמו יוגורט יווני 10%?
  תודה, רותי

  1. שלום רותי,

   תזונה בריאה-דלת שומן היא תזונה טבעית, המבוססת בעיקר על אכילת מזון מהצומח אבל לא רק מהצומח. סה״כ השומן/שמן בתזונה זו הוא בין 10 ל- 15 אחוז קלוריות משומן.
   זה מה שנמצא כיעיל ביותר בעולם לפתיחת עורקים סתומים לפי המחקרים של ד״ר אורניש וד״ר אסלסטין (מספר מחקרים שנעשו בנפרד).

   לגבי מאריכי החיים, מאחר וחקרתי לעומק את מצטייני אריכות החיים בעולם בסרדיניה, אוקינאווה ויפן – אוכל לטעון עם הרבה וודאות כי הם אכלו תזונה דלה מאוד-מאוד בשומן. גם כאן 10-20 אחוז קלוריות משומן.

   את ד״ר עופר שחר אני מאוד מעריך כאדם וכרופא. אני מניח שהוא מתייחס לנתונים המגיעים מהתזונה הים תיכונית בה יש יותר שומן. תזונה ים תיכונית אמיתית היא טובה ומומלצת, אבל למיטב הידע וההבנה שיש ברשותי כיום – תזונה טבעית-מלאה-דלת שומן מוצלחת אף יותר במקרים רבים.
   כמו ד״ר שחר, גם אני חושב שאנשים בכל גיל צריכים לאכול מזונות עשירים בשומן בריא כמו שקדים, אגוזים, אבוקדו, זיתים, קוקוס בשלמותו וכדומה. כל עוד אין התוויה רפואית שמונעת את זה.

   בריאות
   אופיר

כתיבת תגובה

סינון מתכונים

 • סינון לפי מצב בריאותי

 • סינון לפי צמחוניטבעוני

 • סינון לפי סוג אוכל

 • סינון לפי זמן בישול

 • סינון לפי שלב דיאטת אורז