שנתיים לנגיף: מה למדנו? מה טרם למדנו?

להלן כמה נתונים חשובים שעד לא מזמן משרד הבריאות והתקשורת אמרו לנו את ההיפך הגמור לגביהן, וכיום נראה שכולם מבינים עד כמה מדובר בטעויות שגבו מחירים כבדים. הדברים חמורים בעיני עוד יותר מאחר שלגבי מרבית הדברים, ישנה קבוצה של רופאים ואנשי מדע רציניים שכתובים, מדברים ומנסים להשפיע – אבל הנהגת הבריאות מתעלמת מהם. מדובר בקבוצה של כמאה רופאים ומדענים בשם ״מח״צ לקורונה״. חברים בקבוצה זו מספר מנהלי בתי חולים ומנכ״לים של קופות חולים לשעבר. גם ״מודל הגיון בריא״ פעל בשנה הראשונה פעל בשנה הראשונה באותו כיוון.

 

רשימת תובנות שהגיעו מאוחר מדי לתודעה:

1. זו לא המגיפה הספרדית, אבל גם לא רק שפעת. ומספרים הופכים לעוד יותר קטנים אם לוקחים בחשבון את אמירתו של פרויקטור הקורונה שב- 40% מהחולים הקשים שנספרים כיום, מדובר החולים קשים מסיבות אחרות שאינן קשורות כלל לנגיף.

2. אין תועלת במסכות מחוץ למבנה סגור.

3. אדם ״מאומת״ ואדם ״חולה״ אלה שני דברים שונים.

4. סגר לא מציל חיים (אלא אם כן מערכת הבריאות קורסת). לסגר נזקים רבים בגוף ובנפש שעולים על יתרונותיו עשרות מונים.

5. אדם חולה באמת צריך להישאר בבית! וזה נכון לגבי כל מחלה מדבקת.

6. צריך לחיות לצד הנגיף – אבל ממש לחיות! והכוונה היא לחיות באופן מלא – לא ״בערך״, לא ״בכאילו״. ובמקביל להגן על מי שצריך עם הכלים שיש לרפואה להציע כיום – יש כבר כמה תרופות לטיפול בנגיף! וזה הרבה יותר ממה שיש לשפעת עונתית שנכון לכתיבת שורות אלה גובה מחיר בריאותי גדול בהרבה.

7. מחוסנים ולא-מחוסנים מדביקים ונדבקים באותה מידה. וכשמבינים את זה, מבינים גם שאין שום תועלת בריאותית בתו הירוק. התו הירוק גורם כעת אשלייה מסוכנת של ביטחון עבור מי שחושב בטעות שהוא מוגן. במקביל, התו הירוק גורם להפלייה אזרחית-דמוקרטית קשה ללא סיבה רפואית מובנת, פרט לרצון של הנהגת הבריאות לכפות את החיסון הזמני על מי שעדיין מסרב לכך (מדובר על 3-4 מיליון אנשים נכון לחורף 2022).

8. זו ממש לא מחלת ילדים. ילדים רבים אומנם הופכים לנשאים/מאומתים. חלק קטן חווה סימפטומים, וחלק זעום נפגע באמת. נכון לכתיבת שורות אלה, על כל ילד מאושפז מהנגיף, ישנם בערך 10 ילדים מאושפזים משפעת עונתית. וגם לשפעת עונתית ישנם נזקים, חלקם ארוכי טווח.

9. טבע הנגיף המשתנה חזק יותר מהרפואה המודרנית שרודפת אחריו.

.

סיכום ביניים עצוב: ישראל במקום 136 בעולם במדד של מספר מתים יחסית לגודל האוכלוסיה (מתוך 224 מדינות).

רבים מתקשים לעכל את הנתונים הללו: המשמעות היא ש- 135 מדינות בעולם התמודדו טוב יותר מישראל עם הקורונה.

נכון לנתונים מינואר 2022.

.

מה עוד לא באמת למדנו?

שצריך לחזק את מערכת החיסון!

הנגיף משתנה וימשיך להשתנות, החיסון (אולי) יעיל חלקית למשך כ-3 חודשים, ומצד שני נזקיו אינם ברורים (בעיקר כשממשיכים לקבל מנות דחף). מי שלא ישמור על מערכת חיסון חזקה עלול להיפגע שוב ושוב…

ישנן פעולות פשוטות, בטוחות ויעילות להגביר את חוזקה של המערכת החיסונית אצל מרבית האוכלוסיה בישראל. להבנתי זה מחדל עצום שהנהגת הבריאות שלנו לא עושה דבר בנושא, למרות מחקרים ונתונים רבים המצביעים על כך שיש בזה הגיון.

ניתן למצוא באתר הזה לא מעט מידע והמלצות לחיזוק מערכת החיסון – פשוט תקלידו ״חיסון״ בתיבת החיפוש שבאתר.

ניתן לקרוא כאן על תוספי תזונה רלוונטים שניתן לשקול, ומכאן תוכנית מקוונת מלאה לחיזוק מערכת החיסון.

 

זיכרו: טבע הנגיף המשתנה חזק יותר מהרפואה המודרנית שרודפת אחריו

 

שימרו על עצמכם!
חזקו את מערכת החיסון!!

בריאות לכל
אופיר פוגל, נטורופת

shalev

כתיבת תגובה

סינון מתכונים

  • סינון לפי מצב בריאותי

  • סינון לפי צמחוניטבעוני

  • סינון לפי סוג אוכל

  • סינון לפי זמן בישול

  • סינון לפי שלב דיאטת אורז