האם כימותרפיה גורמת לסרטן לחזור?

במאמר מעניין ומטריד מעלה ד״ר יפה שיר-רז את ההשערה שכימותרפיה אינה עוזרת ברוב המקרים למתמודדים עם סרטן לטווח ארוך.
למעשה, רבים מטיפולי הכימותרפיה אולי עוזרים להקטין או להעלים את הסרטן המטופל, אך יוצרים תאים סרטניים חדשים ומחודשים, שלאחר כמה שנים חוזרים לגרום מחלה.המאמר חושף / מדגיש את אחד מהחסרונות המאוד בולטים של הטיפולים כיום במחלת הסרטן – הם אינם מטפלים בשום צורה בשורש הבעיה!
אני נדהם לשמוע שוב ושוב ממטופלים עם סרטן שמגיעים אלי, שאף אחד מאנשי הרפואה הקובנצנציונאלית לא ניסה אפילו לברר, לבדוק או לשאול אותם לגבי הסיבה שבגללה נוצרה המחלה…
הדבר בעייתי מאוד בעיקר כיום שהמדע כבר יודע, מכיר ומונה גורמים רבים שמעלים את הסיכון לסרטן: קרינה, מזונות מסויימים, חומרים מסויימים ועוד. שלא נדבר על הנושאים שברור לי שגורמים לסרטן, אבל לא כולם מוכחים כיום מחקרית: חשיפה מועטה מדי לשמש, חוסר מגע, אהבה והתלהבות בחיים, מתח נפשי, בדידות, דיכאון, מזונות רבים ועוד.

ישנו אתר של רופא אמריקאי החושף בצורה מאוד מטרידה את חוסר היעילות של מרבית הטיפולים הקונבנציונאלים לסרטן, ומציע מידע רב על שיטות טיפול יעילות. אני לא מכיר מספיק לעומק, ולא מסכים באופן מלא עם כל מה שהאתר הזה מציג או מייצג, אבל לדעתי כל אדם המתמודד עם מחלת הסרטן צריך להכיר את מכלול האפשרויות שיכולות לעזור:

״האמת על סרטן״

קישור למאמר מוינט כימותרפיה וחזרת סרטן

 

בריאות ואושר
אופיר פוגל, נטורופת

shalev

כתיבת תגובה

סינון מתכונים

  • סינון לפי מצב בריאותי

  • סינון לפי צמחוניטבעוני

  • סינון לפי סוג אוכל

  • סינון לפי זמן בישול

  • סינון לפי שלב דיאטת אורז