ממליצים על סדנת הבריאות של אופיר פוגל

ניתן לקרוא כאן מבחר עדויות של אנשים שעברו את סדנת הבריאות:

 


סיימתי את סדנת העומק עם אופיר אליה הגעתי עם כולסטרול גבוה ומעט משקל עודף.
כשמה כן היא – מאוד מעמיקה בתחומים רבים. אופיר מעביר הרצאות מקיפות על תחומי המזון הבריא והפחות בריא, כולל דוגמאות רבות, רשימת מזונות מומלצים, ערכים תזונתיים ועוד. בנוסף עולים בהרצאות נושאים חשובים כגון גוף ונפש, שיטות שונות וישימות לתחזוק הגוף ולתחזוק הנפש, מערכת החיסון, ועוד. במקביל להרצאות אופיר נותן תפריט שבועי, תפריט המשתנה במהלך הסדנא. לאחר שלושה חודשים בבדיקות דם שביצעתי – הכולסטרול LDL ירד באופן משמעותי, ההרגשה הכללית שלי טובה יותר, פחות עייפות, עור הפנים השתנה לטובה וגם המשקל ירד.
אופיר זמין לכל שאלה ובקשה, הפעילות הקבוצתית מאוד עוזרת בתהליך, התמיכה, העצות והטיפים שמקבלים אחד מהשני תורמים ומחזקים.
מאוד מומלץ!

עדי, בת 48, מישובי משגב.

54-205-5523


הגעתי לסדנה קצת סקרן וקצת ספקן וזאת עקב הניסיון הקודם שלי להורדת ערכי סוכר.
הספקנות שלי התייחסה ליכולת של התזונה והכלים שקיבלתי “לעבוד” הן מבחינת היכולת שלי לעמוד בתנאים “הקשים” של תזונה שאנני רגיל.
אני חייב לציין שהאופן בו הסדנה מועברת על ידי אופיר עזרה מאד מאד לקבל את אורח החיים החדש הן מבחינת הבנת הנושא והן מבחינת תמיכה שלו ושל הקבוצה.
השינוי באורח החיים – להפתעתי – לא גרם לזעזוע מיוחד להפך. אני לי חש שום הרגשת חסך או שאני חש שאני “מפסיד” משהו. היה לי קל להתרגל וקל להטמיע.
למותר לציין שהמדדים הבעייתיים השתפרו פלאים ואף הצלחתי לצמצם משמעותית את מספר התרופות שנטלתי.
לסיכום – אני חושב שסדנה זו חשובה ביותר למי שרוצה לחיות בריא ולהמעיט בתרופות ומצפה לסדנת עומק המשך.
תודה אופיר

שי ורדי, בן 59, רמת ישי

054-8887176. shai.h.vardi  @  gmail.com

 


שלום אופיר                                                                                               29/3/2020

רציתי להודות לך מכל הלב על המהפך שיצרת עבורי באמצעות סדנת הבריאות.

אני מרגישה זאת מבחינה בריאותית וגם בירידה במשקל (10 ק״ג), הרגשה מעולה. ללא כאבי בטן ומאוזנת ללא תרופה להורדת כולסטרול.

בעברי, עברתי תוכניות בריאות ודיאטות שונות. בכל דיאטה חשתי תחושת מסכנות והפסד על אף שירדתי במשקל.

בזכות הסדנה והדרך בה הובלת אותנו, בהסברים ובדרכיי נועם, מה טוב לנו ויעזור, מה פחות טוב לנו, גרם לי לשינוי בריא בתפיסה והבנה שאני נמצאת במקום הנכון לי.

לאורך הסדנה גם כשהיה קשה הרגשתי אושר אמיתי ורווח גדול מהתהליך.

המפגשים המשפחתיים והחברתיים נהפכו מקושי להרגשת ניצחון, היוגה המצוינת עם ציפי המדהימה והאנושית, הארוחות המושלמות, המשותפות שהיו עם קבוצת האיכות וכמובן ההרצאות.

אני מודה לך מאוד

 

נורית בן אשר, פנסיונרית בת 61, קרית מוצקין.

[email protected]

 

והינה מה שכתב אילן, בן זוגה של נורית, אשר הרוויח הרבה מהסדנה בכלל בלי להשתתף בה:

קצת על עצמי:

שמי אילן בן 63 נשוי לנורית בת 61 שנינו בפרישה מוקדמת תושביי קריית מוצקין. סבא וסבתא במשרה כמעט מלאה, בית שמאוד אוהב לבשל ולארח חברים ומשפחה.

לאורך השנים התנסינו בסוגים רבים של דיאטות עם או בלי קבוצות תמיכה וקיבלנו תובנות, אך לא תמיד הצלחנו לרכז את הדברים ולהפנים לכדי מימוש.

לפניי כחמישה חודשיים החליטה אשתי להצטרף לסדנת בריאות של אופיר פוגל, ואני החלטתי בתור הבשלן של הבית, לתמוך בה ולהתאים את הבית אל פי ההנחיות שנלמדו בסדנה .

מהרגע הראשון הבנתי שהגענו למקום הנכון לנו והצטרפתי לאשתי בגדול.

עצם הדבר שלימדנו את עצמינו לאכול מזון בריא בעיקר, מזון לא מהונדס וללא ספירת קלוריות וכמויות, אלה להקשיב לגוף ולרצונותיו, גרם לנו לשינוי בריא בתפיסת הדברים ובהבנתם.

היום לאחר חמישה חודשים בתהליך, אני מודה יום יום לאשתי שבחרה להשתתף בסדנה של אופיר.

אנחנו מרגישים מעולה מבחינה בריאותית וגופנית, מאושרים מהתהליך שעברנו ומרגישים כרגע שזו דרכינו ובה אנו שואפים להתמיד.

תודה רבה אופיר

אילן, בעלה של נורית

 


נהנתי מאד מהסדנה.
למדתי הרבה על בריאות, תזונה, על איכות ומגוון סוגי אוכל ואפשרויות בישול.
אהבתי את היוגה והקבוצה היתה איכותית ותורמת.
ערכי הסוכר שלי ירדו מ- 110 ל- 85, למאות שלא הייתי עם עודף משקל (ירקדתי 3 ק״ג ואני מרוצה).
אני ישנה טוב יותר מבעבר.
ממליצה בכל הזדמנות  לחברים  לעבור סדנה כזו… לאחר שאני רואה את התסכול שלהם מטיפולים או שיטות  אחרות…
שמחה שהיתה לי הזכות לעבור את הסדנה.
בברכה,
עדינה בן דב, בת 61, קיבוץ פרוד
52-822-5313

אני ממליצה בחום על הסדנא של אופיר פוגל.

המקום בו מתרחשת הסדנא קסום! מתנתקים מהשיגרה ונכנסים למסע עם קבוצת אנשים המעוניינים לשנות דרכי חיים בהם היו מורגלים שנים רבות, כל אחד ואחת מסיבותיו האישיות.
הסדנא גורמת להבנת התהליכים הקשורים בתזונה, ובפעילות גופנית.
ההבנה גורמת לשינוי, והשינוי מביא לתוצאות!
במשך הזמן נרקמים יחסי ידידות ופתיחות בין חברי הסדנא, כל חבר עם סיפורו האישי, הגורם להזדהות ואמפתיה, ובסוף אף ניכר השינוי!

אסתי בו זקן, בת 59, כפר ורדים.

estee.benzaquen (at) gmail.com

‭052-6603601‬


שלום,
אני ממליצה בחום על הסדנה הבריאותית של ד״ר אופיר פוגל.
חל שינוי דרסטי באורח החיים שלי אחרי שהייתי חלק מהסדנה. הערכים הבריאותיים שלי השתנו באופן משמעותי לטובה (סוכר,לחץ דם, אחוז שומן) לא אשכח להזכיר שהורדתי גם במשקל. היום אני מרגישה מאוד גאה בצעד שעשיתי ובאורח החיים החדש שלי ושל בני משפחתי.
היחס של ד״ר פוגל וצוותו הוא אנושי ומקצועי ביותר. אנשים מאוד אכפתיים, קשובים, אמפתיים, וסבלניים שמלווים את המשתתפים לאורך כל הדרך.
עפיפה מוסא
مرحبا،
اسمي عفيفة موسى .
أنا انصح جدا بالورشة الطبية للدكتور أوفير فوجل.
لقد طرأ تغيير جذري بنمط حياتي اليومي خلال مشاركتي في الورشة . القيم الطبية تحسنت بشكل ملحوظ ( انخفض السكر الكلي ، السكر التراكمي ، ضغط الدم وكذلك نسبة الدهنيات) . بالإضافة إلى ذلك انخفاض في الوزن . أستطيع القول انني فخورة جدا في هذه الخطوة وبتغيير نمط حياتي ونمط حياة العائلة إلى الأفضل.
التعامل مع الدكتور أوفير وفريقه كان رائع ، موضوعي، محترف ومليء بالرعاية والصبر وكامل الدعم منذ بداية الورشة وحتى نهايتها .

“אופיר יקר,  רציתי שתדע,
שכל יום,  אני אומרת לך, תודה.
כשאני עולה על המשקל,  אני אומרת לך תודה,
כשאני מודדת את רמת הסוכר,  אני אומרת לך תודה,
כשאני מודדת את לחץ הדם,  אני אומרת לך תודה,
כשאני לובשת בגד שכבר שנים לא עלה עלי….
כשאני עולה במדרגות מבלי להתנשף…
כשאני אוכלת טעים,  בריא ובמידה…
כל יום, אופיר, אני אומרת לך ת ו ד ה.”
דליה רשמה לי את המילים הללו כחצי שנה מתום הסדנה, לאחר שהשלימה ירידה של 15 ק״ג, איזנה את רמות הסוכר ולחץ הדם, הורידה את הכדורים ללחץ דם וממשיכה להתמיד בהנאה בדרך החדשה שלמדה.
דליה חשמונאי, בת 66, מישוב רקפת.
dolkiha(at)…gmail.com

“אופיר! תרמת לי רבות מהידע הנרחב שלך! בעידודתך התגברתי על הפחד מפחמימות (מומלצות) ושיניתי את דעתי בנושא, ההוכחות בשטח : פחמימות לא גורמות לעלית הסוכרת . הבנתי בעקבות הסדנא שזו לא דיאטה שאין צורך בספירת קלוריות, אלא דרך חיים מתוך הבנה לבריאות טובה יותר. שעורי היוגה תרמו לי רבות התגברתי בעזרתם על כאבים שונים ועל זאת תודות רבות לציפי. תודות גם לצוות, אנה וזיו שעודדו ועל פעילותם מאחורי הקלעים. ממשיכה בסדנת העמקה בציפיה ! תודה על הכל! שנה טובה, מלאה בבריאות ופעילות!”

טובה פוקס, בת 65 מישוב גילון


“לאופיר פוגל, נטורופת,
שמחה שהגעתי לקבוצה שאתה מוביל. הסדנה והקבוצה תרמו לי רבות לקדם שינוי משמעותי בחיי ובביתי. יצאתי נשכרת בשיפור המדדים הבריאותים שלי כמו ירידה בלחץ דם, ירידה במשקל, הפסקת תרופות ללחץ דם וירידה בערכי הסוכר.
תודה על סדנה מהנה.”

ריקי סופר בת 63 אחות מוסמכת MA בניהול מערכות בריאות כרכום


“מבקשת להגיד שוב תודה על הסדנא ( כבר יותר משנתיים מאז שהתחלתי) , הדרך שפתחת בפני שינתה לי את החיים ( בלי הגזמה), כיף גדול להיות 20 ק״ג פחות, הורדתי כדורים ללחץ דם למינימום, והרגשה כללית נהדרת. אתה יודע איזה כיף זה לקנות בגד ים עם חיוך על הפנים?…
שוב תודה,”

עינב כרמלי


“הי אופיר,
מאז הסדנה לפני שנתיים וקצת לא יצרתי קשר, ומאז הסדנה רק דברים טובים עברו עלי, אז מן הראוי שאתה גם תהיה שותף להם כי חלק מהם זה בזכות הסדנה שלך.
1. שמרתי פחות או יותר על המשקל 66-67 ובלי הרבה מאמץ.
2. הבדיקות דם אותם עשיתי שוב לפני כחודש מצוינות, והמדד הטוב ביותר לכך זה שרופאת המשפחה שלי זוכרת את התוצאות שלי בעל פה (ולא, אני לא מגיע למרפאה), והיא אמרה לאשתי שהתוצאות שלי אחרי הסדנה נדירות ולכן היא זוכרת אותן.
3. התרגלתי מהר מאוד לחיים הטובים לאוכל ובייחוד לגוף החדש שלי וכל מבט במראה מחזק.
4. בספורט אני לא ממש טוב אבל בעזרת שעון שמודד את כל בפרמטרים מצאתי שבנורמה אני הולך כל יום כמעט 8 קמ לפחות, אז כנראה ספורט מעבר לזה זה בונוס.

בסך הכול אני לא שומר במדויק וחוטא לעיתים בלחם, קצת גבינות עיזים אבל לא יותר מזה. בשר מחוץ לתפריט ולא ממש מורגש חסרונו.
אני רוצה שוב להגיד לך תודה רבה, למדת אותנו דרך חדשה שעשתה שינו עצום בחיינו”

רונן סטולרסקי

 


“הסדנה של אופיר היא סדנה משנה חיים במובנים רבים. ראשית, אני בריאה יותר. התייצבו ערכי הכלסטרול והטריגליצרידים, נעלנמו תופעות המעיקות על העיכול- והמשקל נשר.
מעבר לאפקט הבריאותי, למדתי לפנות עבורי זמן, לכבד את בריאותי, להתייחס אל עצמי ביתר תשומת לב.
תודה אופיר על תהליך מאלף, מלמד ומצמיח! חיי השתנו לטובה. ”
אורה וינגרטן, עצמון

“הערכה לסדנת “שיפור הבריאות ואיכות החיים”
תמיד חשבתי שאני כבר יודעת כל מה שצריך על תזונה בריאה. אני צמחונית מזה שנים ואפילו נוטה לטבעונות. ספרי בריאות ותזונה ממלאים את המדפים בבית ונקראים בשקידה.
בסדנה של אופיר הופתעתי ללמוד כל כך הרבה ולהתחדש. לחבר את הגורמים המשפיעים על הבריאות ואיכות החיים ובעיקר לחזק את היישום בחיי היומיום, כולל שינוי הרגלים, בעזרת כלים מעשיים וברורים.
מעולם לא אכלתי עד כדי כך בריא, אני מתמודדת ביתר הצלחה עם המשיכה שלי למתוק, יוגה ומדיטציה נכנסו קבוע לסדר השבוע שלי והתוצאות ניכרות, בירידה במשקל, לחץ הדם ובעיקר בכולסטרול, שהיה המטרה המוצהרת להצטרפותי לסדנה.
הסדנה התנהלה באופן מקצועי ומאורגן להפליא ובתמיכה צמודה ואישית של אופיר והצוות המסור שלו.
על כל אלה אני מודה וממליצה בחום,

אשמח לספר על התהליך לכל המעוניין.”
זיוה נתיב, כרמיאל

 


“השתתפתי הערב במפגש מס’ 18 מתוך 20 מפגשים בסדנת ‘שיפור הבריאות ואיכות החיים’ בהנחייתו של הנטורופת אופיר פוגל. מוקדם לברך על המוגמר, אך לא מוקדם מדי להמליץ בפני כל אחד ואחת שבריאותו/ה חשובה לו/לה להצטרף לסדנה זו. הסדנה איננה ‘תוכנית דיאטה’ אם כי בהחלט יש בה התחייבות לאכול אוכל בריא ולהימנע ממאכלים, שהוכח מדעית שהם מזיקים לבריאות. יש בסדנה גישה כוללנית לבריאות הגוף והנפש, ובנוסף לשיעורים בתחומים שונים של תזונה ובריאות, גם שעה הליכה בחיק הטבע ושעה תרגילי יוגה.
אופיר איננו “גורו” של קנאים לתורה/להשקפה אחת. הוא פתוח לדעות של החולקים עליו. הוא איננו מציג עצמו כאחד שכל האמת ורק האמת מונחת בכיסו. בכמה נושאים (כגון: שתיית קפה, שתיית יין, השפעת מלח) הוא מודה כי יש דעות שונות ומחקרים המובילים לתוצאות שונות. הוא סובלני לחולשות אנושיות (כגון התאווה לשוקולד) שאדם זקוק להם ‘בשביל הנשמה’.
התוצאות של ההשתתפות בסדנה מבחינתי: ירידה של 3 ק”ג במשקל וירידה משמעותית בלחץ הדם וברמת הכולסטרול שבעקבותיהן השתכנעה רופאת המשפחה שלי להוריד באופן משמעותי את מינון התרופות.”

הרב גיל נתיב
קהילת הכרם, כרמיאל, [email protected]

 


אופיר הנטורופת היקר
לקראת יציאתי לגימלאות, החלטתי לתת מתנה לעצמי, בריאות טובה לאורך שנים, אי תלות בכדורים ללחץ דם ושומנים בדם, הסדנא העניקה לי הרבה מעבר לזה, בראש ובראשונה תזונה נכונה ובריאה, תרגולי יוגה שהופכים לאורח חיים, צעידה יומיומית.
אופיר מעביר את הסדנא בדרכו הצנועה, עם ידע רב, בלי תוספי מזון או מזון שצריך לשדוד בנק על מנת לרוכשו, הכל פשוט ובהישג יד.
נהנתי לאורך כל הסדנא מההליכה המשותפת, תרגולי היוגה, הארוחות המשותפות , והשיעור העיוני, והבונוס המיקום- תובל.
יישר כוח,
גליה הדס, כפר ורדים
050-6136286

 


הצטרפתי לסדנא לאחר שעשיתי במהלך חיי דיאטות רבות, אך מעולם לא החזקתי מעמד לאורך זמן.
בסדנא מצאתי משהו אחר שלא דומה לאף אחת מהשיטות שהתנסיתי בהן בעבר.
רכשתי ידע רב והבנתי שאורח חיים בריא הוא במפורש לא עיסוק (אובססיבי!) בספירת קלוריות.
היום אני מקפידה לעשות דברים (כמו, פעילות גופנית) אשר גורמים לי להנאה רבה וגם להצליח בהפחתת המשקל.
השינוי המשמעותי שעברתי הוא מתנה לחיים. ולך אופיר – תודה מקרב לב.

במהלך כחצי שנה של הסדנה ירדתי 18 ק״ג, מתוכם 15 ק״ג שומן !!!

צליל
אפשר לפנות אל אופיר פוגל, נטורופת, ולקבל את מספר הטלפון של צליל שמוכנה לספר על החוויה וההישגים שלה

 


המלצה על הסדנה

המתנה המושלמת שאדם יכול להעניק לעצמו.

אני מאמינה שאני לא הראשונה שאומרת את זה – אבל הסדנה באמת ובתמים משנה חיים.

מבנה הסדנה – הליכה, יוגה, ארוחה משותפת והרצאה/שיחה – יצרו אווירה של שותפות לדרך, חיבור ושייכות, שהוכיחו את עצמם ברגעי שבירה, כאשר הקבוצה כולה תמכה בעת הצורך. ההנחיה וההרצאות של אופיר מרתקות, אנושיות ומכילות. החברותא נפלאה, הארוחות מצוינות ומגוונות, ומלמדות הלכה למעשה שפשר לאכול בריא וטעים.
יתרה מכך, משך הזמן הממושך – חמישה חודשים – מאפשר הפנמה של התכנים ליישום אורח החיים הבריא ושיפור איכות החיים.

לסיכום, חוויה נפלאה שממשיכה ללכת איתי אחרי סיום הסדנה, מתוך ידיעה שזאת הדרך בריאה, הנכונה והמהנה.

בברכה,
חסיה חומסקי פורת, בת 63 מיעד
052-4522090
chassiacp(@)gmail.com

 


אופיר היקר .

ברצוני להביע תודה ענקית על סדנא קסומה .
דרך ההרצאות והמפגשים לימדת אותנו לעשות את הבחירות הנכונות לאורח חיים בריא ולא עוד דיאטה כזו או אחרת ……

בדרכך הנעימה והמיוחדת הצלחת לחדור לכל אחד ואחת ללב לנגוע ולרגש !

חכמינו אמרו :
“כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו”

אין לי ספק שפעילותך היא שליחות וכל מי שלקח חלק בסדנא הרוויח בגדול .

תודה מקרב לב , שי בט.

 


הסדנא של אופיר היא המתנה הנפלאה ביותר שקיבלתי ליום הולדתי ה-60!
נרשמתי לסדנא בריאה (סוכר, כולסטרול, לחץ דם תקינים), עם עודף קל במשקל ועם רצון עז ללמוד, להעמיק ולהתנסות באורח חיים בריא, על כל היבטיו.
מבנה הסדנא (4 שעות שבועיות על פני כחצי שנה), קבוצת המשתתפים האיכותית וההובלה של אופיר הנטורופת במקצועיות ורגישות רבה הביאו לתוצאות נפלאות: ירידה במשקל, שינוי תודעתי בנוגע ל”עשה ואל תעשה” כדי לשמור על בריאות טובה (פיסית ונפשית), תוך התנסות והבנה שהמזון לגוף ולנשמה יכול להיות טעים, מזין ובריא בו זמנית.
ממליצה בחום!!!”

ארנה בקל
0522837715
[email protected],com

 


מאחר ובשנים האחרונות, התחלתי לקחת תרופות כרוניות ללחץ דם ולכולסטרול, חיפשתי פתרון לבעייות אלה. לשמחתי, מצאתי את הסדנה של הנטורופת אופיר. 18 ק”ג נשרו ממשקלי בשנה האחרונה מאז שהשתתפתי בסדנה. אבל החשוב ביותר, אני לא צריך יותר תרופות כרוניות. תרופות אלה, אינן פותרות בעייות, הן משמרות את המצב במקרה הטוב וגורמות לנזק אחר בגוף. הפתרון טמון בתזונה, וכל אחד יכול לשנות את מצבו הבריאותי עם שינוי תזונתי נכון. אני מאושר שהייתי בסדנה כזאת ומודה לאופיר על העברת הידע ועל הסדנה המעולה. טוב יעשה, כל מי שמתלבט בבעיות לחץ דם, כולסטרול גבוה וערכי סוכר גבוהים, אם ישתתף בסדנה זאת.
ישראל קמפינסקי
רגבה

 


שלום לך אופיר, הנטורופת שלי

שמחה לספר לך שמזה שנתיים מאז השתתפתי בסדנא שלך ירדתי במשקל כ 18ק”ג.
אך זה לא החשוב, עיקר העניין שאני מרגישה הרבה יותר טוב אין צרבת בכלל כל עוד אני שומרת לא לאכול שטויות כגון חלבון מהחי שומנים וסוכרים, אז הכל טוב.
אני לא מתנזרת לחלוטין מהנ”ל אבל כפי שהנחת אותנו.
יישר כוח ההדרכה שלך שהיתה מצויינת בשבילי.
תודה. בברכה,
רחל, בת 69
avni_derech(at)walla.co.il

 


כשאתה סוגר את העיניים ישנם שירים שהופכים לאנשים ״ …
כשאתה שומע את מרצדס סוסה שרה ״ תודה לחיים על כל מה שקיבלתי ״ אתה סוגר עיניים ורואה את אופיר …
ואכן , תודה אופיר על נתינתך , הידע המקצועי, התמיכה הרגשית , הכלים המעשיים שנתת לי ועל השינוים שגרמת לי לעשות באורח החיים מאז שהחלטתי להשתתף בסדנא …
זאת המתנה הכי יפה שעשיתי לעצמי בשנים אחרונות ועל כך תודתי העמוקה …

בידידות ,
סרחיו לבאן
נהריה
silabban(at)gmail.com

 


אופיר שלום,
עברו כמעט שנתיים מאז עשיתי את הסדנא שלך. רציתי להודות לך ולומר שהיא היוותה עבורי נקודה של שינוי חיובי יסודי. הצלחתי לשמור עד עתה על משקלי בסיום הסדנא, אולי אפילו לרדת מעט, אני הולכת הרבה ועושה יוגה. ההרגשה הפיסית שלי השתפרה משמעותית. אני מרגישה צעירה יותר. כל זה התאפשר רק בגלל הסדנא. יש לי עוד המון מה לשפר הן בתחום התזונתי והן בספורטיבי אבל אני נמצאת היום במקום אחר לחלוטין מזה שבו הייתי לפני הסדנא!
תודה גדולה,
תמר

 


אופיר היקר,
הגעתי אליך לסדנה בעקבות לחץ מתון של בן זוגי ועם לא מעט חששות וספקות ועם עבר עשיר בסדנאות וקבוצות תמיכה לירידה במשקל. מהר מאד החששות והספקות התחלפו בעניין, התרגשות ותקווה מחודשת לשינוי אמיתי.
אופיר, תקצר היריעה להביע לך מילות הערכה על תשומת הלב האישית והחמה על שיחות שמיקדו את המטרה על התחשבות בכל פרט על המעקב אחר התהליך שכל אחד מאיתנו עבר באופן אישי, על המפגשים המעניינים שמכל אחד מהם יצאתי עם מידע חדש ולמידה משמעותית.
אחד הדברים שמאד אהבתי זאת העובדה שאיפשרת לי למצוא את הנתיב שלי בתהליך ולבחור מה שמתאים לי וביחד בנינו את התכנית שמלווה אותי גם היום, קרוב לחודשיים לאחר תום הסדנה.
אני ממשיכה בדרכי, שומרת על המסגרת ועל עיקרי התזונה הבריאה.
בהוקרה רבה
פרח דימרמן
גילון

 


אופיר…
רבות שמעתי עליך אך יחד עם זאת כשנכנסתי לסדנא עדיין לא ידעתי למה לצפות ואין ספק שהופתעתי לטובה… נהניתי לחוות רגעי נחת, מדיטציה ושחרור במקביל לשינוי תזונה וחשיבה.

ואכן-
מסת השריר אצלי התחזקה
חשיבתי חיובית עוד יותר משהייתה
אחוזי השומן בגוף ירדו פלאים
התרופות לסוכרת ולכולסטרול הופחתו באופן מדהים

אז אופיר היקר
תזכה להמשיך עוד שנים ארוכות ויפות
לחזק, ללמד, להעצים נפשות
ללוות ולטייל בעולם הגדול,
להתחבר לרוח, לנפש ולדעת מה לאכול…

ממני בברכה
נעמי גולדשטיין, בת 60 קרית מוצקין
054-4853157
neomi (AT) m-mifratz.co.il

 


אופיר היקר,
רוצה להודות לך מקרב לב על החוויה בסדנא מופלאה.
ההגעה לסדנא של אופיר היא המתנה הכי משמעותית שיכולתי להעניק לעצמי.
הגעתי לסדנא כדי לשפר את מצב הבריאות וכדי לרדת במשקל.
במהלך 4 חודשים, למדתי חומר חדשני, טעמתי טעמים חדשים והכי חשוב הערכים שלי בבדיקות הדם השתפרו בצורה יוצאת מן הכלל.
הורדתי אחוזי שומן והפחתתי כ-8 ק”ג, לאחר שלא הצלחתי במשך זמן רב להוריד בדרכים שונות.
השילוב של תזונה, יוגה והליכה הם אידיאלים זה עובד על כל הרבדים והתוצאות ממהרות להגיע.
אופיר וציפי מהווים צוות מנצח!
אופיר הוא מטפל במלוא מובן המילה הוא מתעניין אישית בכל אחד מהמשתתפים, עוקב, אכפת לו מכל אחד. הוא מעודד ומחזק.
מילת תודה והוקרה לאופיר על הענווה הגדולה שלו, למרות הידע הרחב, אופיר מעביר את הידע ומחלק אותו ללא התחשבנויות, חולק הכל וחשוב לו שהמשתתפים יצליחו.
הכל נעשה מכל הלב והלב של אופיר רחב 🙂 
התחושה היא שאופיר רוצה להפוך את העולם לעולם בריא יותר ומודע יותר והוא עושה זאת ובגדול!!
הסדנא התנהלה באווירה טובה ונעימה, אינטימית ומהנה.
היה עונג גדול להשתתף בסדנא שהפכה לאורח חיים ואני מתכוונת לשמור על התוצאות וההישגים שלי.
השינוי שנעשה בסדנא הוא שינוי שיש לשמר ולשמור עליו, בסדנא מקבלים הנחיות ויש ליווי, חשוב להמשיך ולשמור על זה הלאה.
תודה רבה!!! ממליצה מכל הלב!

עדנה, בת 56, כרמיאל

 


שלום לכולם
השתתפתי בסדנא של אופיר פוגל הנטורופת
במשך 4 חודשים
נהנתי מאוד מההרצאות ולימוד בכל נושא תזונה -דבר שאף פעם לא נחשפתי אליו
הקפדתי על כל ההנחיות של אופיר ממש בהקפדה מלאה כולל הליכות ויוגה
התוצאות הגיעו כבר בחודש הראשון
ובכללי ירדתי 15 ק”ג
וגם הפסקתי כדורים ללחץ דם
אופיר ,וציפי -הסבירו ונתנו תמיכה כל הזמן וגם חברי הסדנא עצמם שיתפו חוויות וזה עזר רבות
לסיכום ממולץ ביותר להגיע ולהקפיד לבצע את ההנחיות
וזה מביא לתוצאות מרשימות
ובכלל אורז זה דבר טעים מאוד בכל הצורות והגוונים
עכשיו חודשיים אחרי עדיין שומר על משקל ומתמיד בהליכות ויוגה
כמו כן אשתי החלה גם וכבר יש תוצאות
בברכה שחר

 


אופיר היקר.
שמחתי מאוד להכיר אותך ולהשתתף בסדנה. בזכותך הצלחתי לשנות את דרך החיים שלי ולשפר לעין ערוך את בריאותי.
כשהגעתי לסדנה שקלתי 14 ק”ג יותר היו לי קשיי נשימה ושורה של בעיות בריאות: לחץ דם גבוה, סוכר, כולסטרול ועוד.
היום השתנו הערכים בצורה משמעותית. בלווי הרופאה הורדנו את כמות הכדורים.
מבחינה נפשית ורגשית אני במקום אחר לגמרי. חיי בהחלט השתנו. אני יותר קלילה מלאת אנרגיות למרות שבגילי (73) לא חשבתי שזה יכול ליקרות,אחרי ניסיונות רבים שכשלו.
כשנפגשנו בפעם הראשונה הרשמת אותי במקצועיות ובידע שלך. במשך הסדנה נוכחתי לדעת שאתה גם אדם מקסים, נעים ואכפתי.
ההתייחסות האישית שלך לכל אחד והסבלנות שלך חיממה את הלב.
הספר שכתבתה ” לרקוד גם בגיל מאה – לחיות טוב כעת” מוסיף לי טיפים רבים ואני נעזרת בו המון .
אין מספיק מילים להודות לך. מקווה להמשיך ולהיות בקשר עד גיל מאה.

בברכה חביבה נחמד.
[email protected]

 


אופיר היקר

החוויה בסדנה שלך היתה בשבילי התנסות חדשה למרות ניסיון עבר של קבוצות, סדנאות ותוכניות הרזיה למיניהן.
לא הגעתי לסדנה רק כדי להוריד במשקל בעיות בריאות היו דחופות יותר (הקילוגרמים שירדתי היו בונוס)
איתם גם ירדו הערכים של הכולסטרול סוכר ולחץ דם.
מבחינתי חוץ מהמקום החם הנעים והשקט וקבוצה חמודה השוני היה הלימוד, להבין בצורה יסודית יותר מה כן ומה לא בהקשר למזונות שאני מכניסה לגוף ועוד הבנות להתנהלות שלי בחיים.
זה לא פשוט לשנות לשנות סגנון חיים אבל בהחלט שווה לנסות ולראות שאפשר גם אחרת ויותר טוב.
אז אני יכולה להחליט אם אני רוצה ללכת נגד עצמי או להבין שיש לי זכות קיום ומגיע לי כמו לכולם להיות בריאה ושמחה.

תודה על הליווי המסור והמקום הנעים והמקבל לעבור בו את התהליך
צריך עוד אנשים כמוך כדי שהעולם יהיה מקום טוב יותר לחיות בו.

, שרה ויסמן, בת 58
ניתן לקבל טלפון של שרה דרך אופיר פוגל נטורופת

 


הגעתי לסדנה של הנטורופת אופיר מסיבות בריאותיות שהעיקריות שבהן: לחץ דם גבוה וכולסטרול.
השינוי אצלי היה אדיר, לחץ הדם התאזן, הכולסטרול ירד והרווחתי רווח נפלא עליו לא חשבתי ולא תכננתי: ירדתי במשקל – והגעתי למשקל שהיה לפני 40 שנה.
בנוסף לכל הדברים הנהדרים האלה – עשיתי שינוי עצום בהרגלי האכילה שלי ובכלל בהתייחסות ובגישה שלי לאוכל ולאכילה ולא רק אצלי אלא גם אצל אישתי.
השינוי עצום. שווה ללכת לסדנה. גם ההנאה מעצם הסדנה מרובה.

אודי טמיר, 63, כפר ורדים

 


“הגעתי לסדנה עם הנטורופת אופיר כשאני מעט סקפטי לגבי סיכויי הצלחתה, ועטוף במשקל עודף וקונספציות מוטעות. במהלך הסדנה נפטרתי גם מהעודף וגם מאותן קונספציות, שגרמו לי להרגיש כל כך נוח עם הנזק הקבוע שגרמתי לעצמי. אופיר הוא מקצוען רהוט, רגיש ויסודי. מעבר לידע הרב, למחקרים ולנתונים שעליהם מושתתת הסדנה, הוא גם מקיים בעצמו בהצלחה את התורה שגיבש. אולי יותר מכל, זו העובדה שגרמה לי לקפוץ למים, ולגלות שאכן, אתה מה שתאכל. גם בימים טרופים כמו אלה אפשר לשאוף לבריאות, אושר ושלמות. אני ממליץ לכל מי שמוצא את עצמו לא מרוצה ממצבו או עסוק ברציונליזציה לצאת למסע הזה בליוויו של אופיר. ההצלחה אולי אינה מובטחת, אבל ההזדמנות, המסגרת והכלים לשינוי אמיתי בהחלט כן.”

ניר, בן 43, מרום גליל,
טלפון: 054-7594411

 


בחלק נכבד מחיי אני עוסק בבעיות המשקל שלי ולחץ דם .
עשיתי שינויים תזונתיים , עסקתי בספורט ואפילו עבדתי על הפן הנפשי .
ולמרות כל אלו עדיין לא נראו תוצאות להן ציפיתי .
הבנתי שלבד זה כנראה לא ילך ואצטרך מסגרת תומכת ומחנכת .
אל אופיר הנטורופת הגעתי במקרה דרך חבר , נרשמתי לסדנא וקיוותי לטוב .
עבורי הסדנא נתנה המון מיידע על הגוף הנפש והמזונות השונים , וששילוב נכון של השולשה מביא לאורך חיים בריא .
הסדנא אפשרה לי לבחון את הדברים מנקודת מבטי ולראות כיצד גופי מגיב לכל שינוי בתזונה ובפעילות כך שתמיד אדע מה טוב ונכון עבורי .
אופיר ניכן בשלווה וברגישות . הוא שם ללמד ולכוון בלי שפיטה וביקורת .
במהלך הסדנא השלתי 15 קג ממשקלי , לחץ הדם ירד לנורמה ואני מרגיש חיוני מאי פעם .

תודה רבה
זיו
מהנדס מאיזור הגליל

 


סדנת הבריאות של אופיר בתובל:

הסדנא מקצועית מאוד, ומכניסה את המשתתפים לעולם התזונה הטבעית ומשאירה את ההחלטה האם לקחת הכול חלקי או בכלל לא.

הסדנה כוללת גוונים אישיים שמאפשרת התאמה אישית לפי צרכים האישיים של המשתתפים למרות היותה קבוצה הטרוגנית.

אופיר עם נוכחות שלווה ובוטחת נינוחה ורגועה שמשדרת רק טוב.

היוגה עם המאמנת המקסימה ציפי, פתחה עבורי אופקים חדשים שהחלטתי לאמץ.

כל הצוות עבד מצוין וההרצאות מגוונות, מעניינות ויישומיות.

ההמלצות מצוינות והתוצאות הם ירידה של 15 ק”ג מתוכם 12.5 ק”ג שומן והורדה משמעותית של אחוזי השומן ב-4 חודשים. כמו כן הורדת התרופות כולל כולסטרול , לחץ דם והורדה משמעותית של מינון כדורי הסוכר אבל היד עוד נטויה.

אישית – מומלץ ביותר – ניתן לקבל מאופיר את הטלפון שלי ולדבר איתי כממליץ

 


שלום אופיר,
כמה אנרגיה השקעתי בהתנגדות, בלסרב לשמוע, בלנסות, בלקבל את כל מה שנוגע לתזונה ואיכות חיים. עד לרגע שראיתי את פרסום הסדנא. מה קרה לי שם אני לא יודעת אבל הדבר הבא היה פגישה אתך והשאר כמו שאומרים היסטוריה.
הכל היה הפתעה גדולה עבורי וכבר במפגש הראשון זה השתנה. כולכם אתה, ציפי, יורם והקבוצה
נעשתם יחידה אחת העומדת לצדי ואתי לקראת השינוי העצום שאותו עוד לא הבנתי. מפגישה לפגישה וגם ביניהן התבהרו לי דברים שלא הכרתי. תזונה בריאה, איכותית, משביעה ויוגה משקמת גוף. הנושאים שעליהם דברת בסבלנות, בהכלה, בהומור בידע רב, בסבלנות ובמקצועיות פתחו בפני
עולם שלם של ידע. אתה מקסים. ציפי גילתה לי את עולם היוגה שבו התאהבתי והראתה לי את נפשה הנהדרת כמורה ומנחה. יורם היה מלווה דואג, מתעניין ומלא חן והקבוצה… הקבוצה הנהדרת
נתנה תמיכה גדולה אנושית וחמה.
עברתי שינוי, מהפך בחיי. תפיסת עולמי הקולינרית השתנתה. נעשיתי קשובה יותר לצרכי הגוף.
הורדתי יפה במשקל אבל זה לא היה הדבר המרכזי. נפתח בפני עולם שלם של אוכל בריא ומזין
תנועה ויציבה. הסדנא היתה משהו לו חיכיתי הרבה שנים ובזמן הנכון היא הגיעה. יש לי יותר אנרגיה, אני מודעת למזון שנכנס לגופי ומזין אותו גופנית ונפשית.
אין מה לדבר שארוחות השחיתות הנהדרות היו מרכז חברתי מענג. מקום ללמוד ולהרחיב את היצירתיות במטבח.
אני למדתי. אני התמודדתי. אני חוויתי. אני נהניתי. ואני מודה מכל הלב
נגה כוכבי, כפר ורדים
054-2538444
nogakohavi (at) gmail.com

 


אופיר שלום.
רציתי לכתוב כמה מילים על הסדנה והחוויה האיכותית והמלמדת שעברנו אצלך.
השמועה על הסדנה הגיעה מחברים שעברו אותה, מכאן והזמן עד לרישום שלי ושל אפי אשתי היה קצר.
ארבעה חודשים של התנסויות חדשות ספורט ומעל הכול לימוד והבנה של תהליכים אשר עוברים עלינו ומשפיעים על בריאותנו ואיכות החיים שלנו. אופיר ללא ספק הצליח לייצור סדנה עשירה ואיכותית במיוחד אשר מבטיחה ומספקת את הכל.
בסדנה למדתי להכיר את הצורך בבקרה על תהליכים אלו וריתומם לטובתי ושיפור בריאותי.
לאורך הסדנה התוצאות החיצוניות נראו בהורדת משקל ותופעות כמו כאבי ראש מהם נפטרתי לחלוטין.
בסיום הסדנה תוצאות בדיקות הדם היו חד משמעיות. ירידה ענקית בכולסטרול (250 ל 170) וירידה משמעותית בשומנים בדם וכמובן שאני לא נזקק לתרופות מסוג כלשהו. בנוסף קבלתי תזכורת לירידה במשקל של 12.7 קג (78.8 ל 66.1) וכפי שאשתי אומרת: “חתיך”. הבונוסים הם חוויה ייחודית עם אשתי 4 שעות כל שבוע במשך 4 חודשים ורק עבורנו. וכן למדתי לבשל מטעמים במטבח, מעכשיו שנינו מבשלים במטבח.
האתגר הבא הוא השמירה על הקיים ושיפור חיינו על ידי תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית משותפת.

לסיכום מי שעוד לא עבר את הסדנה שירוץ להירשם.

רונן סטלרסקי, בן 55 מכמון
052-3793279

 


מאוד נהניתי מהסדנא, למדתי הרבה בתחום התזונה והבריאות על דברים שלא הכרתי קודם.
זה רק עשה חשק לעוד…
העיסוק בכל שבוע בפעילות גופנית, דרבן אותי להגביר את תדירות הפעילות החשובה הזו גם בבית.
תרגול היוגה הוכיח לי שלגוף שלנו יש זיכרון מדהים וכל מה שנידרש זה לנער ממנו את האבק, ללמד ולתרגל אותו, והוא יחזור להיות גמיש וקל תנועה כבימים עברו
השילוב של הקניית ידע על תזונה בריאה, פעילות גופנית ותרגול יוגה הוביל אצלי למספר שינויים משמעותיים:
· הרגשה כללית, הן פיזית והן רגשית טובה יותר.
· תחושה ברורה של קלות תנועה ושיפור בגמישות , גם נשרו מעלי כמה קילוגרמים עודפים.
· הרגלי תזונה בריאים יותר ומודעות הרבה יותר חדה למה שנכנס לפה והאופן בו הוא מטופל בפה…
· גם פרמטרים רפואיים, בעיקר בתחום מפת השומנים בדם, שבמשך שנים היו מחוץ לסקלה חזרו כ”במטה קסם” לתחום הנורמה.
· ונקודה חשובה מאוד, אולי החשובה ביותר: הפסקתי להתייחס לגוף שלי כמובן מאליו. הבנתי שכדי שהוא ישרת אותי בנאמנות ובאיכות לאורך זמן עלי, קודם לכל, לשרת אותו באותם פרמטרים בדיוק.
אם אני אתייחס בכבוד לגוף שלי, יש סיכוי טוב שהוא יחזיר לי כבוד כפליים.

בברכה
יעקב פרידמן
בן 63 מכפר ורדים

 


לסדנה של אופיר הגעתי עם היסטוריה ארוכה של ביקורים אצל דיאטניות , נטורופטים ועוד בעלי ידע שניסו לעזור לי ללא הצלחה להגיע לתפריט שלא יכביד עלי ויביא לירידה ברמת השומנים בדם (טריגליצרידים/וכולסטרול)
מדובר ב 4 חודשים של בניית תפריט מנקודת מוצא האלמנטרית ביותר – רק אורז, כאשר כל שבוע מתווספת קבוצת רכיבים נוספת אשר כלולה על התזונה הבריאה לגוף , וכל זה משולב עם הידע הרב שאופיר מעביר במפגשים וההבנה שגם הנפש –יוגה, וגם הפעילות הגופנית -הליכה של 45 דקות בתחילת כל מפגש הם חלק בלתי נפרד מהתהליך.
אין שום צורך לחכות עד סוף הסדנה על מנת לראות תוצאות. אני באופן אישי תוך שבועיים שלשה הרגשתי את הגוף מתנקה, ואיך הקילוגרמים נעלמים אצל חברים בקבוצה שהגיעו עם עודף משקל.
לאור ניסיון העבר, כל טיפול מהסוג הזה מלווה במוטיבציה גבוהה ושמירה על ההנחיות שנתנו, אבל המבחן האמיתי מתחיל כשהטיפול נגמר, חשוב להבין ששבירת הרגלי תזונה של שנים זה לא דבר של מה בכך, בשל כך אין לי שום ספק שהסדנה של אופיר מציעה את התהליך הרציני והיסודי ביותר שניתן לעבור, תהליך שיאפשר ביום שאחרי..להמשיך.
ממליץ בחום!
יואב יעד

 


שמי תמיר ווידרה מגילון בן 57.
הצטרפתי לסדנא בשל תחושה פנימית לעשות שינוי בריאותי באורח חיי אחרי שנים רבות שאני לוקח כדורים לאיזון לחץ דם.
לא היה לי מידע או הכרות קודמת עם אופיר או אנשים שעברו את הסדנא ויכלו להמליץ לי על השיטה והדרך הזאת.
במהלך הסדנא ירדתי למעשה מהכדורים ואני למעשה לוקח כדור במינון נמוך (2 מג) בעצת הרופא שלי למרות שאני סובל מלחץ דם נמוך (תופעות של קור, חולשה ועייפות)
מתחילת הסדנא ירדתי מעל 15 ק”ג ב 4 החודשים של הסדנא והגעתי למשקל מאוזן וירידת ערכים נוספים כגון סוכר וכולסטרול (לא סבלתי מהם קודם לסדנא).
במהלך הסדנא גיליתי שדרך התזונה (ספורט עשיתי גם לפני) אני יכול לשלוט ולנווט את הגוף שלי לדרך בריאה, מה שלא הייתי מודע לכך לפני הסדנא.
הסדנא נתנה לי כלים והרחבה להתמודד ולהגיע לתובנות אלה, הסדנא וההרכב האנושי בה נתנו תמיכה וחיזוק בדרך ובמטרה והקלו על התהליך שמתחיל בראש ועובר לגוף ולנפש.
אני מקווה שיהיה לי את הכוח והרצון להמשיך בדרך זו שהתחלתי, המפתחות אצלי וזה נתון לבחירתי, כלים יש לי. מדובר בתהליך ושינוי אורח חיים ארוך ומתמשך ולא במשהו קצר טווח.
אני רוצה מאד להודות לאופיר שגם בזכות אישיותו וידענותו נפתח לי אופק חדש לעתיד.
תודה רבה
תמיר

 


לפני כשישה חודשים עמדתי בפני החלטה אם להסתכן בניתוח קיצור קיבה. המשקל היה גבוה ביותר: כ 125 ק”ג. רמות הסוכר הגיעו ל 300 עם טיפול תרופתי. למזלי הרב התברכתי ברופא מצוין שהציע לי להמתין ולבדוק את הסדנה של אופיר.
לשמחתי, גיליתי שהדיבור על הרזיה ודיאטות לא היה האישו העיקרי בסדנה. מבחינתי העניין העיקרי היה ללמוד לכבד את גופי ואת אורח חיי.
היום, בעת כתיבת שורות אלו כשמשקלי הוא 97 ק”ג (עדיין גבוה אך במגמת ירידה מתמדת), ורמת הסוכר סביב ה 90 (רמות מותרות בין 80-100) ללא טיפול תרופתי, אני יכול להודות לאופיר, ציפי וענבל על שהחזירו לי את ההבנה שמגיע לי ולמשפחתי שבחלקה הצטרפה לתהליך הרבה יותר ממה שהענקנו לעצמנו עד כה.
ת ו ד ה

 


לאופיר פוגל, נטורופת

הסדנה היתה לי חוויה מוצלחת מאוד. היא הניבה פירות בטווח הקצר – הרגשה פיסית מצוינת, ירידה במשקל ושיפור במדדים פיסיולוגים שונים, ובמקביל הניחה תשתית מצוינת להטמעת אורח חיים בריא בטווח הארוך. הסדנה אינטנסיבית, אינפורמטיבית וחוויתית. מומלץ ביותר!

שוב תודה גדולה,
תמר

 


בגיל 60 החלטתי “לפרגן לעצמי” ולבחון מחדש כמה מהרגלי החיים שליוו אותי שנים ארוכות.
באתי לסדנא בעיקר כדי לטפל בענייני לחץ דם, בעיות כולסטרול ומשקל עודף, מתוך שאיפה לשפר מרכיבי חיים
בתחומים בהם עד היום נהגתי “פשוט כמו כולם”.
לשמחתי מצאתי, שהסדנא מציעה שינוי “רב תחומי” – גם דרכי התמודדות עם מתחים ולחצים בחיים,
גם פעילות גופנית וכמובן שינוי הרגלי התזונה – כמרכיבים חיוניים לחיים יותר איכותיים ובריאים.
מדדי הבריאות השונים השתפרו כבר במהלך תקופת הסדנא, אבל האתגר האמיתי יהיה להמשיך
ולקיים את אורח החיים היותר איכותי ובריא לאורך זמן.
אופיר מעביר את הסדנא באווירת לימוד נעימה, מקבלת ומכילה המאפשרת למשתתפים להיפתח,
לשתף ולחזק זה את זה. אופיר מכיר את המצב והרקע של כל משתתף ונותן לכל אחד את היחס והטיפול
הדרוש לו.
אני ממליץ על הסדנא בחום רב – לכל מי שרוצה ללמוד לחיות חיים טובים, בריאים ונכונים יותר.
נועם אפרתי, יובלים

 


הסדנא שלנו

השתתפתי בסדנא האחרונה אצל אופיר בביתו החדש וכעת ממשיך ביחד עם מספר משתתפים בסדנת ההמשך. ראיתי בסדנה הזו אמצעי לימוד חוויה והתנסות והופתעתי . הופתעתי מהשינוי שחוויתי וחווה כעת , אין ספק שהמקצועיות של אופיר רוחו הטובה הידע אופן ההעברה המקסים ההקשבה והחיוך הם רקע נפלא לחווית השינוי שכולנו עוברים ביחד ולחוד כל אחד בדרכו . לכל אחד ואחד מקום בתהליך זמן להקשבה ובסיס ללמידה מעמיקה ויותר מכל להפנמה אמיתית של שינוי אורחות החיים.

אני ממליץ בכל מאודי לקרובים ורחוקים כי זו באמת חווית חיים .. לטעמי.

יואב ניצב
בן 60 מכפר ורדים
054-6686308

 


סיימתי זה עתה את הסדנא של אופיר וכולי מלאת רשמים ותובנות מכל מיני סוגים.

קודם כל, אנשים רבים דיווחו בסיומה על שינויים משמעותיים לטובה שחלו בבריאותם. חוץ מהכוונות המוצהרות של הורדה בל״ד , הורדת כולסטרול וכו׳ ,הם חוו שינויים לטובה בתחומים בהם לא ציפו להטבה: שינויים באלרגיות שונות, תופעות על העור שנעלמו, פחות ליחה, פחות צרבות, והרגשה כללית יותר טובה.

שנית, ההתנסות עם הרגלי האכילה החדשים הביאו אותי להבנה יותר מעמיקה על התנהלותי בחיים בכלל מול גבולות, התמדה, נחישות . קשיים שבאו לידי ביטוי מול האוכל שיקפו הרגלים אוטומטיים מושרשים, כמו: לשחרר – פשוט לזרוק אוכל לפח במקום לבטן. התחדדה ההבנה מתי מגיעה הצורך לאכול בכלל ולמתוק בפרט (כפרס, כנחמה, כפיצ׳וי וכו׳). ההתעסקות עם האוכל לכשעצמו תרמה להבנה הרחבה יותר של ההתיחסות לאספקטים שונים בחיים ככלל.

נוסף על כך נהניתי ביותר מהידע הרחב שהוא נכסי צאן ברזל עבורי. ההכרה שיודעים מה מכניסים לפה מבחינת הערך הבריאותי שלו חשובה לעין ערוך ומשפיעה גם על הסובבים אותי. התכנים אותם למדתי מהווים עבורי עוגן וציר אליו תמיד אפשר לחזור גם אם יש/כשיש חריגות.

חוץ מעניין האוכל עצמו, האוירה של הקבוצה הקטנה היתה מאוד נעימה, תורמת, תומכת, ומהווה ערך מוסף שלא יסולא בפז.

הדובדבן שבקצפת (מעתה רק קצפת מטאפורית), הוא אופיר עצמו. שחוץ מהידע הרחב והעמוק, ההתיחסות הרצינית והמתודית, הוא אדם בעל רגישות רבה,יכולת הכלה וקבלה, נותן לכל אחד ואחת מקום ומרחב , ותמיד נוכח: מלווה, מייעץ, מוביל, מגיב, בעל אכפתיות אמיתית ואותנטית .

סדנא מיוחדת וחד פעמית.

בהצלחה לכולם
נעה כרמון
יובלים
052-3479229
[email protected]

 


לכל המעוניין לדעת
באביב-קיץ 2014 השתתפתי בסדנא לשיפור הבריאות ואיכות החיים, שהתקיימה בבית שאופיר פוגל בק.תובל.
הסדנא כללה שבוע של תזונת אורז מלא וירק בלבד, כאשר כל שבוע למדנו והוספנו עוד מזונות איכותיים לתפריט.
הייתי בהתחלה די בספקות כי חשבתי שהתפריט הרגיל שלי טוב(ללא בשר, דברי חלב, קמח לבן וכו’) לכן נדהמתי מהתוצאות המיידיות: נעלמו כאבי מפרקים ושרירים בעקבות זאת שיפור ניכר באיכות השינה.
אך הדרמטי ביותר מבחינתי היה שאחרי כ 20 שנה תלות בסותרי חומצה בגלל צרבת בלתי נסבלת כשהמינון עלה כל הזמן, פשוט אין בהם צורך כלל!!!! כל זמן שאני מקפידה על התפריט המתאים.
אני מודה לאופיר מקרב לב, יישר כוח !!!!!
בברכה
רחל, בת 68

 


אייני רוצה לחזור על מה שכבר נאמר ע”י קודמי, אז רק אביע תמיכה ואציין שאין כאן הגזמות.
אוסיף משלי ואגלה שלא היו לי יעדים ממשיים מדידים ובריאותיים בבואי לסדנה.
באתי כי הסתקרנתי, כי זה היסתדר לי טוב ביומן, ובעיקר כי שמעתי שאוכלים טוב!
סיימתי ואם בעבר כשנישאלתי לשלומי עניתי: טוב, כעת התשובה הלא מופרזת היא: מצוין.
ניראה לי כי חזון ה”100+” של אופיר קורם עור וגידים.
זו סיבה למסיבה לשותפים לדרך, אך זה מעורר חשש מהצלחת יתר!
אם יותר מדי יצליחו, כניראה שביטוח לאומי יפשוט את הרגל 🙂
הם עוד עשויים לסמן את אופיר כאויב הציבור 🙂

לסיכום – עשה/י לעצמך טובה! צא ולמד!
(ואני לא מקבל אחוזים!)

הנ”ל נכתב בנימה מבודחת אם כי מבוססת עובדות.

 


סדנת הבוקר האינטימית הראשונה עם אופיר הסתיימה לה אתמול והותירה אותי בתחושות פיזיות ורגשיות טובות מאי פעם.
הסדנא, שהחלה יום לאחר יום העצמאות, פגשה אותי עייפה, סובלת ממחושים שונים, יושבת אל מול שקית ודולה ממנה מרשמלו ורוד בזה אחר זה.
בהנחייתו הרגישה של אופיר ובעזרת הידע הרב שהעניק לנו, שיניתי לחלוטין את תכולת ארונות המטבח, חזרתי לצעוד בקביעות, השלתי כמעט 10 ק”ג ונפטרתי מצרבת, נזלת ואלרגיות.
זה לא קסם, כי אם הבנה והפנמה של דרך חיים אחרת, המשפיעה על תחומים רבים מעבר לזה הפיזי, ומי שמוכן לצאת למסע שכזה, המסגרת החכמה שמציע אופיר מומלצת ביותר.
יחד עם עוד 5 ממשתתפי הסדנא אני מתעתדת להשתתף, בסדנת המשך לשימור ההישגים והעמקת ההרגלים.
תודה,
אורלי

 


הגעתי לסדנה אצל אופיר הנטורופת כבר עם מודעות לאכילה בריאה. אני צמחוני זה מספר שנים ודי התלבטתי אם הסדנה אכן תוסיף לי משהו.
בדיעבד אני חייב להגיד שזו הייתה החלטה מצוינת ללכת לסדנה. רכשתי ידע רב ומפורט בנוגע למרכיבים השונים ולהשפעות של מזונות שונים, גיבשתי לעצמי מסגרת מסודרת וברורה של התזונה הרצויה לי כך שגם אם אני “חוטא” ואוכל דברים “אסורים” קל לי לחזור למסגרת.
הורדתי את הכדור להורדת לחץ דם שצרכתי באופן יומי כבר למעלה מ – 3 שנים ולחץ הדם שלי תקין רק בזכות תזונה נכונה.
ירדתי 7 ק”ג ואני מרגיש נפלא, מלא באנרגיות וקליל – ממש תחושה של 10 שנים צעיר יותר, ,למדתי לתרגל יוגה ואני מתכוון להמשיך בכך.
אופיר התגלה כמקצוען, אמין מאד ונעים והסדנה מועברת בצורה מגוונת, מעניינת ונעימה.
ממליץ מאד לכל מי שבריאותו ואיכות חייו חשובה לו !

אשמח לענות לכל שאלה

בני גלעד

טל. 054-4850008

 


מה קיבלתי בסדנה עם הנטורופת אופיר פוגל:

הסוכר ירד לגבולות הסביר – תרופות כבר לא על הפרק
הורדתי 8 קילו ממשקלי שהם 10 % ממשקלי הרוב שומן
הכנסתי ריצה של 5-6 ק”מ 4 פעמים בשבוע ( לרוץ לפני הסדנא עם עוד 8 ק”מ היה בילתי אפשרי והתזונה החדשה תומכת בפעילות הספורטיבית )
הפסקתי לנחור
מרגיש פחות עייף עם מספר נמוך יותר של שעות שינה
מרוכז וחיוני יותר

השורה התחתונה : למרות שכולם יודעים את התאוריה הסדנה היא הפלטפורמה להחלת שינוי מהותי לטווח ארוך

ביקרת : כשמוסיפים את עלות הבגדים החדשים הסדנה נהיית קצת יקרה 🙂

יורם כהן
בן 44, מנוף
054-4444016

 


מה קיבלתי בסדנא ?

יותר קל להגיד על מה ויתרתי:
ויתרתי על 16.5 ק”ג (בינתיים).
ויתרתי על כאבי בירכיים ומנעתי מעצמי ניתוח (פרופסור הלפרין אמר לי שבמידה ואמשיך בדרך לא אאלץ לניתוח).
ויתרתי על נחירות (ועל כך מודים אישתי והילדים).
ויתרתי על התמכרות למתוק שגרמה ליסורי מצפון.
ויתרתי על גלוטן שמסתבר שמנפח אותי.
ויתרתי על נוקשות המפרקים.

וכל זאת קיבלתי מספר דברים:
קיבלתי חלון הצצה ליוגה – טרם התמכרתי אבל אולי….
קיבלתי במה להתחכמויות ובתקווה שלא הגזמתי.
קיבלתי עוד הבנה על איך הגוף עובד ובעיקר השלמה עם כך שלא הכל ברור לנו.
ומעל לכל קיבלתי אותך כ מנטור לחיים בריאים יותר.

תודה על חוויה מתקנת
דני.
בן 49 ממשגב
0544-370752

 


אופיר שלום;

מבקש להודות לך על 4 חודשים מיוחדים ששינו את חיי.

במהלך 4 החודשים האחרונים הישלתי מעלי 9 קג’, אני מרגיש הרבה יותר עירני, חיוני וממוקד.

בעקבות הסדנא התחלתי בפעילות פילאטיס, (פעמיים בשבוע) בנוסף ל 3 פעמים בהן אני רוכב על אופנים.

ההנחייה שלך מקצועית, נעימה ונסכה אוירה חיובית ותומכת לאורך כל הסדנה מה שאיפשר לקבוצה לעבור את השלבים המאתגרים בקלות.

ועוד דבר קטן… מסתבר שבניגוד לדעה הרווחת שמזון בריאות יקר יותר- כשמורידים את מוצרי הבשר והחלב ואת כל “ארוחות הביניים” הלא בריאות, מצמצמים משמעותית את ההוצאה הביתית על מזון. וגם על כך תודתי לך.

תודה!

דרור לוי; מכמנים

 


שלום אופיר,
טוב, אם גם סקפטית כמוני משתכנעת ( אני בטח הייתי הכי סקפטית בקבוצה לגבי דיאטה עם פחמימות וסכרת) אז כנראה שזה פשוט עובד
הגיעו בדיקות המעבדה החדשות שלי
תזכורת: עד לשבועיים הראשונים של הסדנא לקחתי פעמים ביום יוקראס שמורכב מגלוקופאז ועוד איזה חולרה .. אחרי שבועיים הורדתי ונשארתי עם גלוקופאז אחד לערב באישור הרופא. לפני הסדנא התוצאה הטובה ביותר של A1C עם התרופות היתה 6.2( והיו תקופות של יותר)
היום לאחר הורדת רוב הכדורים( נשאר גלוקופאז אחד בערב) עם התזונה הנוכחית התוצאה היתה 5.9 ומבחינתי זה מדהים . לרגע לא הייתי רעבה ובטח לא בתחושה של צורך בפחמימות דבר שקרה לי פעמים רבות בדיאטות קונבנציואנליות להורדת הסוכר ( שבסוף הביא לצריכת סוכר)

בגלל שאני סכרתית אני מקבלת גם סטטין 10 מ”ג למרות שהכולסטרול בנורמה וזאת כדי להוריד אותו מ- 70 . בבדיקות האחרונות היה בסביבות 70. על דעת עצמי בעידוד מסוייג של הרופא התחלתי לקחת את הסטטינים יום כן יומיים לא או יום כן יום לא והתוצאה 66 כך שגם כאן יש שיפור…

אני מאוד מקווה שאצליח לשמור על הדרך כי עכשיו אני לא רק במצב של “נשמע ונעשה” אלא גם מאמינה נלהבת עם נטיה מיסיונרית..

תודה על ההכוונה אין ספק שהאמונה שלכם בדרך
מאפשרת לנו להתמיד
ויש תוצאות
אני מאמינה שגם המשקל ימשיך להשתפר לאט לאט

ד”ר סיגל כורם, 050-4041343

 


לאופיר ציפי ותמי
במשך חיי ניסיתי לא מעט דרכים לטפל בבעית ההשמנה שלי, וכמו רוב האנשים מהר מאוד המשקל עלה שוב ושוב,
בשנים האחרונות מאז שחליתי בסכרת, קיבל העניין חשיבות בעניי ולכן החלטתי לעבור את הסדנא עם שלמה.
אני חייבת להודות שכל התהליך עשה מהפך מאוד גדול בגישה שלי ובהבנה שהיא מאוד חשובה לכל נושא התזונה וכמובן ההשפעה שלה לבריאותנו ובריאות בני המשפחה שלנו.
סוף סוף הדברים ניראים יותר קלים ושפויים, לא צריך לרעוב וליספור קלוריות והכי חשוב לאכול את הדברים הנכונים והבריאים לנו.
אין מאושרת ממני וכמובן שאני ממליצה בחום על הסדנא , היא רצינית וחשובה לכל אדם, גם לבריאים שביננו.
תודה תודה על הכל
אורה ושלמה ולדיסלבסקי

 


אופיר,
כל מה שנכתב כאן , לא מתאר אפילו במקצת ,את השינוי שעברתי בסדנה. וכמה אני מודה לך על כך.

הגעתי לסדנה, כשאני יודעת שאורז ופעילות ספורטיבית רחוקים ממני ובלי סוף התנגדויות.
ברקע סכרת שטופלה בעבר באינסולין ואחרי מאמצים גדולים עברתי לטיפול בשני סוגי כדורים לטיפול בסוכרת וכדור לטיפול בלחץ דם.

התהליך שעברתי בסדנה, חשף אותי לתבונתך ומקצועיותך, ידע שלכאורה ניתן לקבל היום בכל אתר או פורום, אך הונגש בצורה מובנת ומתוחכמת לאט, לאט הרגשתי אך אני משתחררת מההתנגדויות ומכניסה לחיי שינוי שאת תוצאותיו ניתן היה לראות במהלך הסדנה.
עוד במחצית הסדנה ,הוריד הרופא את אחד מכדורי הטיפול בסוכרת ואת התרופה ללחץ הדם. ולאחר כמה שבועות לא היה צורך עוד באף כדור.
אני יודעת שיש עוד עבודה לפני, ולכן אני נרשמת לסדנת ההמשך…השינוי חל לא רק אצלי , כל הבית עבר שינוי, כולל החברים והשכנים שנהנים מהתבשילים החדשים והשמחה בחזרה למטבח.
תודה , תודה , על שקיבלתי את השליטה בגופי.
שולי מיכלין

 


אופיר היקר והחביב,
רציתי לשתף אותך וגם שיגיע לכמה שיותר אנשים, בחוויה הייחודית שעברתי בסדנה שאתה הנחית.
הגעתי במצב של כולסטרול גבוה, כאבים בפרקים וברכיים (לא חזקים מאוד אבל היו)
לאחר הסדנה הכולסטרול ירד ל190 והכאבים לא קיימים כבר. והכל ללא כדורים. וכ”בונוס” ירדתי גם במשקל…
אבל מעל הכל למדתי לאכול אוכל בריא שמתברר שיכול להיות טעים מאוד.
הסדנה הייתה מאורגנת למופת, הרבה רצינות ואכפתיות מכל הצוות שגם ממנו נהנית ולמדתי הרבה.
ההרצאות שלך היו מרתקות, מעניינות ביותר. והחביבות שלך “קנתה” אותי
תודה על כל מה שנתת לי. אני מקווה שהרבה אנשים יוכלו להכיר אותך ולנצל את הגישה וידע שלך
באהבה גדולה
הילדה מירום
כפר ורדים
050-756721

 


כבר כמה שנים שאני צורכת כדורים להורדת לחץ דם, על אף שהצלחתי לדחות את הטיפול בכמה שנים בעזרת ספורט והורדת מלח באוכל. היה ברור שזה זמני. (לפי דברי הרופאה).
כל שנה אני עורכת בדיקות תקופתיות, ובכל שנה ערכי הכולסטרול שלי גבהו, והשנה התבשרתי שעלי להתחיל לקחת תרופות להורדתו. היה לי מאוד קשה להשלים עם כך, שאצטרך מעתה לצרוך שתי תרופות כל כך משמעותיות.
כבר שמעתי על הסדנא של אופיר מכל מיני כיוונים, והחלטתי שאני יוצאת למלחמה בלחץ הדם ובכולסטרול, ועושה שינוי תזונתי של 180 מעלות.
ארבעה חודשים העברתי עם אופיר, והרגשתי שהוא נוטל את ידי, וממש בצורה ציורית, עוזר לי לפסוע, צעד אחר צעד, אל מחוץ לאזור המסוכן. ממש כמו בשדה מוקשים. בטחתי בו מאוד, ורכשתי ממנו ידע רב, שחיזק אותי והבהיר לי שאני בדרך הנכונה. מעבר לכך, פשוט נהניתי מהמפגשים. ארבע שעות בכל יום ראשון, של הנאה. יוגה, הליכה, ארוחה משותפת והרצאה מעניינת. הכל בתנאים אופטימליים, באוירה מצויינת, נינוחה, פשוט בילוי שבועי.
התוצאות לא איחרו להגיע. הסדנא הסתיימה, ובפה פעור ועיניים מופתעות, הרופאה שלי “נאלצה” להוריד לי לחלוטין את הכדורים. היא התקשתה להאמין לתוצאות. הערכים שלי תקינים. גם לחץ הדם וגם הכולסטרול!
אני מאמצת את דרך חייו של אופיר בחום, ואני נחושה להמשיך באורח חיים זה, עד סוף ימיי. הקושי הגדול ביותר שלי היה להימנע ממתוקים, ואופיר שילב יום אחד סדנת קינוחים בריאים. זה לגמרי ענה על צרכיי והיום אני מארחת ומגישה קינוחים בריאים, וזוכה לשלל מחמאות. מה גם שאני עצמי מסופקת! ולא זקוקה יותר לכל המתוקים הלא בריאים! אני מודה לאופיר מעומק ליבי, ושמחה על ההזדמנות שהייתה לי להכירו. מבחינתי, הוא מחולל ניסים…
איריס כץ

 


לאופיר פוגל הנטורופת ולכל הצוות היקר,

רוצה להודות לכם מקרב לב על תקופה חשובה ומשמעותית בה נפגשנו אחת לשבוע, משך 4 חודשים, לפעילות משולבת של הליכה משותפת, יוגה, ארוחת מלכים והרצאה/דיון בענייני תזונה ומה שעובר עלינו במהלך הסדנה.

הקבוצה היתה כייפית, הצוות אכפתי והיחס מאד אישי, תומך ונעים.
מבחינת תזונה שיפרתי מאד את התפריט שלי, הורדתי מרכיבים שאינם בריאים (אבקת מרק למשל!), נגמלתי מרעלים שהיו קבועים בחיי (דיאט קולה… קפה) ועברתי לאכול בריא יותר: קטניות, דגנים, כמובן שהרבה פירות וירקות, שמן זית, תיבול טבעי בלבד. הפסקתי כמעט לחלוטין עם בשר, עברתי לדגים איכותיים. מבשלת ואוכלת מגוון יותר, בריא וטעים.

בכלל למדתי המון ונהניתי מאד (וכך גם בן זוגי, שעבר איתי את הסדנה – מומלץ בזוג!

עוד הישג מאד חשוב, נכנסתי לספורט באופן קבוע, הולכת 5 פעמים בשבוע משך כשעה – ונהנית מזה!
כמובן שגם ירדתי במשקל, בצורה מדודה ובריאה, ואני ממשיכה בכך גם אחרי סיום הסדנה.

אז חברים יקרים, תמר, חגית, ציפי וכמובן אופיר – תודה גדולה על חוויה לחיים!

הרבה בריאות ואושר,
דנה.
=dandi66 (@) gmail .c om

 


כאשר עניינה אותי ידידה (שכנראה מאוד הייתי חשובה לה!) בסדנא של אופיר הייתי ממש סקפטית, צינית ונגטיבית. “שוב עוד דיאטה, שוב עוד הבטחה לשקט פנימי ואיכות חיים?” חשבתי לעצמי…. וכך גם הגעתי לסדנא.
מלאת חששות ופחדים ממזונות שיהיה עליי להיפרד מהם, הלכתי צעד צעד עטופה בכל כך הרבה חום, רגישות ואהבה בעיקר מצד אופיר כשלצידו תמר וציפי. קיבלתי מענה בדיוק בנקודות שבהן הזדקקתי לתשובות: הן מהפן התזונתי והן מהפן הרגשי. בשוכבי על מזרון היוגה לעיתים היו עולות דמעות אושר והתרגשות בעיניי: “איזו גדולה אני שאני מפרגנת לעצמי את המתנה המדהימה הזו מדי שבוע”.
הקילוגרמים אט אט נשרו, החיות והאנרגיה שבו לחיי. שאר מירעין בישין כמו כאבי ראש תכופים, כאבי ברכיים וגב חלפו כלא היו. כך חזרה התקווה שאני יכולה לחיות טוב ונכון יותר.
מילים הן דלות מדיי להביע התודה והערכה אבל היי…… אנחנו לא נפרדים ואני ממשיכה לצעוד בדרך הטובה הזו כל עוד אני חפצה לחיות טוב ונכון עבורי.

עפרה משולם
בת 41, ישוב מורן
ofra71 @ bezeqint.net

 


רציתי לשתף מעט ממה שלקחתי איתי מהמפגשים המשותפים שלנו. קודם לכל והעיקרי זה לבדוק מה מכיל כל מה שאני קונה ובודאי לפני שאני מכניסה לפי. שנית למדתי שאוכל הוא רק אוכל ואינו משמש לפיצוי.
אפילו את הפסח אני עוברת בקלי קלות, בלי מצות ובלי קנידלך, בלי בשר ועוף ובחיי שלא חסר לי. אני מודה לך מאד על הדרך בה הצלחת להקנות לי את החשיבות של מזון בריא לגוף ולנשמה והכל בדרכי נעם
תודה על הכל עדנה צחורי וטומי
בוגרי סדנה מספר 8 בתובל

 


הגעתי לסדנה עם בן זוגי שרצה לעשות נסיון אחרון להיפטר מתרופות ללחץ דם וכולסטרול שליוו אותו שנים רבות. לעצמי קיויתי להפחית את ההתמכרות שלי למתוק, להשיל כמה קילוגרמים ולהרגיש בריאה ואנרגטית.
אני כותבת כמעט שנה לאחר שהתחלנו את הסדנה ושמחה לדווח שכל המטרות הושגו בסדנה ונשמרו עד היום. שנינו שינינו את אורח החיים שלנו, התחלנו לאכול בריא ולהקפיד על הליכה (ואפילו ריצה). בעלי הפך לאדם בריא ללא תרופות, אני הפסקתי להיות מכורה למתוקים ושוקולד. שנינו הורדנו במשקל (נראים מעולה!) והעלנו את הכושר הגופני. זה היה הרבה יותר קל ממה שחשבתי שיהיה, האוכל טעים, ובעיקר שמחתי שלא צריך לספור קלוריות כמו שמציעים הרבה דיאטיקנים.
הסדנה הועברה בצורה מעניינת עם הרבה אמפתיה ורגישות, השילוב של הליכה, יוגה ואכילה משותפת תרם רבות לשינוי ההרגלים.
אני ממליצה בחום על הסדנא – זאת מתנה לחיים.

 


הגעתי לסדנה לשיפור הבריאות כדי להוריד תרופות להורדת לחץ דם.על הורדת מישקל לא חשבתי כי כתוצאה מכל הדיאטות המוצעות בשוק שנחשפתי אליהן רק העלתי קילוגרמים נוספים.
הסדנה הראתה לי דרך חיים חדשה: לאכול אוכל בריא, מגוון וטעים, לשפר את הבריאות וגם לרדת במשקל. במשך הסדנה השלתי 18ק”ג, הורדתי כדור אחד של לחץ הדם ושיפרתי ערכים של סוכר,
טריגליצרידים וקולסטרול כב50 אחוז.
במשך הסדנה חוויתי מאופיר מקצועיות, אכפתיות, ירידה לפרטים, תמיכה, סובלנות ואמונה בדרך שלו שנתן לי אפשרות לבחור מה שבאמת אני רוצה:לאמץ את הדרך למשך שנים הבאות. אני רוצה להודות לאופיר ולכל צוות הסדנה:לציפי הדהימה, למרצ”י ולכרמל על הטיפים, החום, האכפתיות ואהבה שהרעיפו עלינו.
תאריך שליחה 20.02.2013
מרינה גורן 55 חיפה
סדנת נובמבר 2012.

אפשרות להתקשרות 0522805654
[email protected]

 


מילות תודה לאופיר על הסדנא שהסתיימה באגוסט 2012.

אופיר ..הגעתי לסדנא מסיבה אחת. יצאתי מעושרת בתחומים רבים נוספים. חשוב מאד להדגיש: אין זו סדנאת דיאטה להורדת משקל כלל ועיקר. ואינה תואמת כל סדנאות אחרות שמטרתן הבלעדית הורדת משקל.

אבל כן כולנו גם אני השלנו מעצמנו עודפים בדרך בריאהונכונה, התואמת כל אחד על פי צרכיו, כתוצר נלווה לבניית ורכישת אורח חיים בריא. מלווה ביצירת איכות חיים מעשירה ומאשירה תרתי משמע.

יש בה בסדנא הזו את המרכיבים לו זקוק אדם, כדי לדעת שמגיע לי /לו /לנו-לקחת לעצמנו.שאפשר ומותר גם אחרת .לי/ לנו- כבני אדם.

מעבר לכך השכלת לצרף אליך לסדנא צוות נלווה מופלא עם ציפי, יוהד ותמר. ואתה בדרך ההנחיה המקצועית,הידע והצניעות שלך. המכילה, המבינה האמפטית והמאפשרת- העצמת כל אחד עלפי מוכנותו וצרכיו היחודיים.

הצלחתה ליצור מערכת תמיכה קבוצתית מבני אדם מאנשים יקרים

ועל כך מלא חופניים תודה.

בהערכה אסתי נעלי 049990170

 


שלום לכולם,
אני בן 65 והחלטתי להצטרף לסדנה של אופיר בתובל כששמעתי שיש כאן סיכוי לשיפור משמעותי בבריאותי.
הסדנה התקיימה במשך 4 חודשים, כל העימותים האישיים היו כדאיים. החוויה, שהיתה גם חברתית, היתה מדהימה ובהנאה גדולה אני יכול להעיד על עצמי:

אני ממש מאושר מהתוצאות… אני ממשיך ללא כל תרופה לאחר שבמהלך הסדנה הרופא הוריד בהדרגה 3 כדורים ללחץ דם, כדור לסכרת וכדור לכולסטרול.

אני מבטיח לעצמי לשמור על הרגשתי הנפשית/רוחנית והפיזית.

מרגיש ממש צעיר ואנרגטי עם מצב רוח נפלא שאיני זוכר כזה שילוב מנצח מזה שנים רבות מאד.

תודה לך, אופיר, על ההכוונה, הפירגון והתמיכה.

תודה על הדרך הנפלאה המעניקה אפשרות בחירה בחיים בריאים ומאושרים.

בברכת שלווה, אור ואהבה.
אצי
ליצירת קשר
050 9823823
[email protected]

 


איזי גל, בן 61, יעד:
למרות שאני הולך לחדר כושר, רץ ורוכב על אופניים והמשקל שלי היה בתחום הנורמלי, בדיקות תקופתיות הצביעו על כולסטרול גבוה. רופאים שהתייעצתי איתם אמרו שאורח חיים ותזונה יעזרו לי להוריד את ערכי הכולסטרול רק בכ – 10%, אי אפשר להלחם בגנים ועל כן אני צריך להתחיל לקחת תרופות. בעקבות הסדנה ירדו ערכי הכולסטרול בכ – 40% ונכנסו לנורמה ללא תרופות. אני מרגיש מעולה –ישן טוב יתר, אנרגטי ואפקטיבי כפי שלא הרגשתי מזה שנים

 


לאופיר
הסדנה שלך עשתה אותי בריא וצעיר שלא לדבר על כל הערכים הנוספים להמשך חיים מהנים.
נעמת לי מאד.
זו הייתה חוויה מיוחדת שתמשיך ללוות אותי במהלך ששים השנים הבאות
כל טוב,
מולי פלג, קרית אתא

 


שבעה חודשים חלפו מאז התחלתי את סדנת האורז של אופיר פוגל ואני חשה שהפכתי אדם חדש.
ממרום 54 שנותיי נראה לי העתיד כמסלול חד כיווני של הזדקנות, מחלות וצבירת משקל עודף. בעקבות הסדנא ירד לחץ הדם שלי, חלפו נדודי השינה ותחושת העייפות והכבדות. זאת בנוסף לעובדה שהשלתי 10 ק”ג ממשקלי.
אני מרגישה שעליתי על הדרך הנכונה לחיים בריאים ומאושרים יותר.

ליאורה

 


לאופיר!
מהרהורי ליבי,נשמתי,עטי וקיבתי!
אנו רגע לסיום הסדנא, הזמן חלף לו ביעף!
רק אתמול התחבטתי עם עצמי, האם להרים טלפון אליך, ובעצם לקחת על עצמי התחייבות מחדש.
בסדנא חוויתי חוויות אין קץ, גיליתי לעצמי-” עינב” חדש-ישן!
חייכן, בעל חוש הומור, בעל יכולות והרבה כוחות ואומץ להוציא אל הגלוי את הנסתר בין-“קפלי השומן” שריפדו את גופי!
בכל שבוע בשעה 21:30 בלילה כשרק סיימנו ונכנסתי לרכב בדרך לביתי בלטם, כבר החלתי את הספירה לאחור, בהמתנה ארוכה- למפגש הבא( בעוד שבוע פחות 4 שעות!).
להפנים ולממש את המצופה מעצמי- מה לאכול ומה אסור יותר, עשיתי כמעט בהליכה וכמעט ללא שום קושי!
עשיתי הכל ללא חרטות ובהשלמה מלאה ודבקות שזוהי בעבורי דרך חדשה!
אני אוכל, שותה ונושם כל יום-כל היום- א ו ר ז !!!
את כל מה שרק הצעת אופיר לעשות, לפנטז ולממש עשיתי בהכי גדול שאפשר וב- “הליכה” עד הקצה והסוף!
וכפי שהפנמתי שקמח זה רק-קמח, קמח וקמח, כך הפנמתי ש-אורז זה אורז ואורז, ועוד הרבה אורז!
באתי רק לנסות שוב לרדת במשקל ופגשתי באנשים נפלאים שהחליטו כמוני לנסות, לשנות דרך חיים, לחיות בריא יותר, ולהיות בריאים יותר וגם באם זה אומר- ויתור וחשיפה אישית בדברים שבדרך כלל לא כל כך מתהדרים בחשיפתם!
אופיר, הכרתי ולמדתי את נועם הליכותיך, ברצינות ובאחריות הרבה למעשיך, בידע הרב שהינך מפגין, בזמן שמצאת לכל אחת ואחד מאיתנו, אם זה בעת ההרצאות, בצעידה אלי פלך וממנה, בארוחות ובוודאי בשיחות האישיות שערכת עם חברי וחברותי לסדנא.
כמובן לא ניתן לסיים מבלי להזכיר את יאהד החמוד שתמיד מצא זמן לשוחח, לשאול לשלומי ולקורה עימי!
לציפי שלמדת אותי וחשפת בפני דרך חדשה שלא היתה מוכרת לי וזרה לאורח חיי- את דרך היוגה!
והנה הסדנא מסתיימת לה ורגעי האמת האמיתיים צופנים ומחכים לי, והיות ואנוכי חש ברעב והרבה תיאבון ל”עוד”, מן הסתם אמשיך לשמור על קשר עימך אופיר.
באהבה והערכה רבה!
עינב שמעון, בן 56

 


לאופיר, יאהד וציפי סדנת אורז – יולי – אוקטובר 2011

על סדנת האורז שמעתי מחברים לפני כשנה, ניסו לשכנע אותי להצטרף אבל דחיתי בטוענה כי אני לא אוהבת אורז ובטח לא מלא. אך לאחר חג הפסח, שהקילוגרמים המשיכו לעלות החלטתי שאין מה להפסיד, נרשמתי, וכשהגעתי לשיחת ההיכרות אצל אופיר בבית, ידעתי מיד שהגעתי למקום הנכון. העלם הצעיר, בעל השיער האדמוני, עם החיוך המבויש והעיניים הטובות, כבש אותי ביכולת הקבלה וההכלה, ביכולת ההקשבה והנתינה שבו. החודש הראשון היה קשה ומתסכל המשקל לא ירד כמעט, האוכל נראה חד גוני ותפל והגוף עבר ניקוי ושינוי מתיש ומעייף.
עם כל שבוע שעבר המצב הלך והשתפר, הציפייה לתוספת החדשה באותו שבוע נראתה כמו ממתק שילד מחכה לו, המתכונים שנוספו, והמשקל שהתחיל להראות סימני ירידה, הספורט, והיוגה כל אלה הכניסו בי אנרגיות וכוחות מחודשים.
הקבוצה המופלאה שמהרגע הראשון התחברה בצחוקים ובדיחות, במין אחוות אחים למשימה… האווירה המפרגנת והנעימה, וארוחות הערב שהפכו לארוחת גורמה שבועית היוו עבורי תמריץ חווייתי מאין כמוהו.
מי היה מאמין כי אורז יוציא ממני כל-כך הרבה יצירתיות וחדוות הבישול. פתאום מצאתי עניין חדש במטבח, ואפילו נהניתי להמציא ולאלתר מאכלים עם תרכובות בריאות ומזינות.
אני מוצאת את עצמי מסבירה למשפחתי על מזונות, סוגי שומן ואומגות… ומבינה עד כמה הסדנא הרחיבה את אופקי וידיעותיי על בריאות ותזונה ועד כמה אוכל הוא רק אוכל… ואיך אפשר להתענג ולהתעמק על תכונותיו של צימוק אחד רבע שעה…
אופיר, אחרי כל מפגש התפעלתי מיכולותיך, בשקט, בנעימות ובסבלנות הצלחת ליצור אווירה חמה ומקבלת ויחד עם זאת אווירה של לימוד ורצינות.
יאהד, ללא הרבה מילים השרית על הקבוצה כל כך הרבה נועם, רוגע וביטחון תודה על כל מה שהיית עבורנו.
לציפי, לא עשיתי יוגה לפני הסדנא ואת הצלחת לגרום לי לרצות להמשיך לתרגל יוגה ולרצות לשפר את גמישותי ואת יכולת ההקשבה לגופי.
תודה על החוויה המופלאה שחווינו ביחד היא תישאר חרוטה בי עמוק.
חיבוק אמיץ
נוגה מגדל

 


אופיר,
אתה ה”דבר” הכי טוב שקרה לי מזה זמן רב. אין לי מילים לומר תודה מספיק גדולה על הזכות שניתנה לי לפגוש בך. בתחילה אני חייבת להודות, הייתי סקפטית על הדברים ששמעתי ממך באותו מפגש ב”ספריה”, אך משהו בתוכי אמר לי שזו הדרך הנכונה בעבורי, ושעלי לנסות משהו שאף פעם לא ניסיתי. עשיתי וניסיתי את כל מגוון הדיאטות בעולם, אך בה בעת לא חשתי את אותן תחושות פיזיות אפילו שהייתה ירידה במשקל. מאז שאני הולכת בדרך שאתה מטווה לי, ואצלי ההרגשה הפיזית משנה את הדברים האחרים, שינה יותר טובה, רוגע ועוד כהנה וכהנה דברים שהשתנו לטובה. אתה באמת “מתנה” ענקית וצר לי שהפרק הזה מסתיים כל-כך מהר. מבחינתי זה היה יכול להמשיך עוד ועוד, זה מחזיק אותי “שפויה” בכלכלה שלי, ובהרגשה הכללית בכלל. עלי לציין שלקבוצה שנתהוותה כאן יש חלק גדול באותן תחושות – הפתיחות, ההקשבה, ההבנה, הרגישות, החברות ומה לא? כמו כן אני רוצה לציין את תרומתם הגדולה של יוהד וציפי שהשלימו את התמונה בצורה מופלאה.
אני מוצאת את עצמי מספרת המון (בדרך כלל בעקבות שאלות של הסובבים אותי, מה את עושה… איך את עושה..) על נפלאותיך!
סיכום? מה פתאום, זו הייתה רק ה”אוברטורה” !
התובנה שקיבלתי – כמו בעוגה טובה – מה שמכניסים פנימה זה מה שמתקבל, גם במראה וגם בטעם. אין קסמים !
בשבילי המאפה רק בשלב הערבוב- יש עוד זמן אפיה בחום בינוני…..
אני מוקירה ומעריכה מאוד מאוד.
נורית פלק, כפר ורדים

 


לאופיר,
הגעתי לסדנה – לא מטעמי בריאות אלא מתוך סקרנות.
סקרנות ללמוד לאכול נכון. לאכול בריא. ללמוד מה לאכול, ומה פחות, ומה בכלל לא.
ואולי ככה להגיע ל-120??????
בכל אופן הצלחת למלא בידע את סקרנותי, וגם עשית את זה בצורה נעימה, חברית ומקבלת את כולנו, כל אחד ואופיו הוא.
אני מסיימת את הסדנה עם הרבה ידע חדש ועוד יותר מזה – רצון להתמיד ולהצליח.
אני בטוחה שאמשיך עם כללי האוכל החדשים שלמדתי אצלך (עם סטיות קלות- זה ברור – אנחנו סה”כ בני אדם) וגם המשפחה שסביבי – תרוויח.
תודה לך, ליוהד ולציפי על תקופה מעניינת, מלמדת, וגם מהנה מאד.
דניאלה, בת 60

 


לאופיר היקר!
קשה להאמין שחודשי הסדנא כבר מאחורינו.
לא סבלנו- נהנינו!
יתכן שתזונה המבוססת על אורז, נשמעת מרתיעה ואפילו קשה לביצוע.
למעשה לא סבלנו וראינו תוצאות מאד מהירות בהרגשתנו.
כך שהמוטיבציה להמשיך היתה חזקה.
הצוות המסור, יאהד וציפי,
ההליכות בנוף המרהיב בתובל, יוגה, תפריטים נפלאים
הקבוצה התומכת ומחזקת.
למדנו הרבה הרבה אודות תזונה טובה.
הישלנו מעלינו עודפים
הבריאות השתפרה.
יישר כח על העבודה המבורכת, ההשקעה הרבה, השמחה והרצון הטוב לעזור.
היתה סדנא נפלאה ומועילה מאד!
מקווה להמשיך לשמור על קשר
בתודה והוקרה רבה
חוה

 


לאופיר הג’ינג’י המדהים,
ליאהד החביב בעל ידי הזהב
לציפי הרגועה והגמישה
לחברי הסדנה הנהדרים,
אני חייב לציין שלפני הסדנה, לא הייתי ער כלל למצב לחץ הדם שלי. ידעתי שאני שמן מדי. עינת, זוגתי, חברתי, אהובתי, גם היא סחבה על עצמה כמה חפיסות שוקולד מיותרות….
היום, ארבעה חודשים אחרי, פחות ששה עשר קילוגרם ועם לחץ דם עמוק בתחומי הנורמה, עם יכולת לחיצות כואבות ונהדרות בכל מיני פינות בגוף, עם איזה מתיחת יוגה כזו או אחרת, אני מרגיש שפשוט היה לי מזל שנפגשנו.
אני לא יכול שלא לפרגן ומכל הלב לכל חברי הקבוצה הנהדרת שלנו – פתיחות, חברות, הרגשת נוחות עם אנשים שבסה”כ הם זרים לנו, יכולת אמתית לשתף בקשיים, ברגשות, בהצלחות וגם בכישלונות ולדעת שהביקורת תהיה בונה ותומכת ולא “קסחית” כהרגלנו בדרך כלל!
נותר לי רק להודות לצוות המופלא בראשותו של סנסאי אופיר על תקופה נעימה ומבריאה שעברה מהר מדי ותיזכר תמיד לטובה, על הידע, ההבנה ובעיקר ההוכחות שאפשר, ואפילו בלי סבל רב מדי, לשנות הרגלי תזונה וחיים ולשפר בריאות ללא תרופות!
שלכם בחיבה רבה,
עופר דוד, בן 52, כפר ורדים

 


השנה היא שנת אורח החיים הבריא.
אני בחרתי בשנה זו להצטרף לסדנה של אופיר וזו ממש הדרך לדעתי
לקיים אורח חיים בריא.
אופיר בנה תוכנית גאונית:
הליכה בטבע, יוגה, ארוחת ערב ברוח התוכנית אשר לכל אחד יש בה חלק והרצאה עם שיחה בחברותא.
זה שילוב מנצח של גוף ונפש.
זה שילוב מנצח איך לטפל בעצמי באהבה.
לא עוד דיאטה, ספרת קלוריות…
ובעיקר לא רגשות אשם על מה שלא הצלחתי…
אלא סבלנות לשינוי, לדרך חדשה, למסע… עם עליות ומורדות כמו החיים.
אופיר מנחה את הסדנה את הסדנה בדרך מקצועית מכבדת ונעימה.
מומלץ
אני אבוא שוב!

 


לאחר שנים רבות של חיפושים במסגרת ה”דיאטות” מצאתי בסדנה של אופיר אורח חיים שעונה על כל צרכיי.
בפעם הראשונה אני מרגישה שהדרך הזאת ניתנת לביצוע לאורך זמן ללא רגשות אשם ועם הרבה אהבה עצמית.
מעבר לתוכנית עצמה חשוב לי לציין שמצאתי באופיר עצמו אישיות מדהימה, אוהבת ולא שיפוטית.
אני ממליצה מכל הלב לתת בו אמון.
השילוב של הליכה, יוגה, ארוחה משותפת ושיחה הוא לדעתי שילוב מנצח ונהנתי מכל רגע.
בקיצור-
מומלץ מאד להגיע לסדנה

 


התחלתי את הסדנה עם ערכי סוכר ולחץ דם גבוהים למרות התרופות. סיימתי את הסדנה עם ערכים מאוזנים לאחר שהרופא הוריד לי את כל התרופות! המשקל ירד, השינה השתפרה ולמדתי הרבה. אני מרגישה שמצאתי דרך חדשה לאחר הרבה ניסיונות כושלים בדיאטות “רגילות”.