תקנון ותנאי השימוש באתר

תקנון שימוש באתר

תקציר

עיקרי תקנון האתר בשפה פשוטה כאן, לאחר מכן מופיע המידע המלא, הרשמי והמחייב בפרטים.

  1. המידע המופיע באתר הוא להעשרה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי קונבנציונאלי. אין לשנות שום טיפול תרופתי או אחר ללא המלצה מפורשת מהרופא המטפל.
  2. הרשמה לאתר מהווה גם הסכמה לקבלת דיוור, הכולל בין השאר הזמנה לאירועים מקדמי בריאות.

2.1. בכל העת ניתן לבטל את ההרשמה לדיוור, ועדיין להישאר רשומים לאתר. 

2.2. הדיוור כולל קבלת דוא״ל שבועי בתוכו מופיעים קישורים אל המאמרים והמתכונים החדשים שעלו לאתר, כמו גם הזמנה לאירועים מקדמי בריאות. 

2.3. בערך 4 פעמים בשנה מופץ ניוזלטר מיוחד הכולל את הפוסטים/מאמרים/סרטונים המשמעותיים ביותר שהעלה אופיר פוגל בפייסבוק, באתר ובמדיות נוספות.

2.4. שרתי הדואר, כמו ג׳ימייל למשל, נוטים להעביר מיילים המופצים לאנשים רבים באופן אוטומטי לתיקיות צדדיות. על מנת לוודא קבלה מתמדת של המידע למייל האישי והנגיש, כדאי להכניס את כתובת הדוא״ל המגיעה מהאתר לאנשי הקשר, או פשוט להקפיד מדי פעם להיכנס וללחוץ על המידע שמגיע במייל. זו הכתובת ממנה נשלח המידע מהאתר: [email protected]

  1. כל המידע באתר הינו לשימוש אישי והעשרה בלבד, אין להעתיק ו/או להפיץ ו/או להפר זכויות יוצרים ללא קבלת אישור ומתן קרדיט לבעלי האתר כפי שיוסכם בכתב ומראש.
  2. תקנון שימוש רכישה בכרטיסי אשראי מופיע בתחתית תקנון השימוש בהרחבה. 

 

תקנון שימוש באתר – נוסח מלא ומחייב

פרטי התקשרות:

אופיר פוגל
כתובת: ד.נ בקעת בית הכרם, תובל
תיאום פגישות: 058-6800151. [email protected]

קשר ישיר אל אופיר פוגל מנהל ובעלי האתר: 050-5795155

דואר אלקטרוני [email protected]:

 

כללי
האתר www.ofir-vogel-naturopath.co.il  או www.ovn.co.il יכונה להלן גם “האתר”, הינו אתר על רשת האינטרנט המציע תכנים מקצועיים ומוצרים דיגיטליים למכירה לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל (יכונה להלן גם “הציבור” או “הלקוח” או “המשתמש”). כל שימוש ו/או גלישה ו/או רכישה באתר ייעשו אך ורק על פי ההוראות המפורטות בתקנון זה ובמקומות אחרים באתר. האמור בלשון זכר מתכוון גם ללשון נקבה, ולהיפך. האמור בלשון יחיד מתכוון גם ללשון רבים, ולהיפך. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן מעת לעת את תנאי השימוש ללא צורך בהודעה מוקדמת, ועל הציבור להתעדכן עצמאית בשינויים אלו. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ולשנות את האתר, תכניו המילוליים והגרפיים כולל שירותיו, היקפם וזמינותם, וזאת ללא צורך בהודעה מוקדמת. למשתמש לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד האתר בגין שינויים אלו ו/או תקלות אשר עלולות להתרחש תוך כדי ביצועם. לבירורים ניתן לפנות באמצעות דואר אלקטרוני שכתובתו הינה:  [email protected]

ייעוץ רפואי והסתמכות על תכנים הקשורים למצבי בריאות וחולי
כל התכנים באתר www.ovn.co.il אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת רפואית מקצועית אוו תחליף להתייעצות עם רופא מומחה. מטרת התכנים המופיעים באתר היא לשמש כסיוע ועל מנת להרחיב את הידע האישי של המשתמשים הפונים אל מומחה רפואי בתחום בו הם יבחרו. לעיתים, מבטאים התכנים גישה מסויימת או דיעה אישית של הכותב בלבד. התכנים באתר, כמקובל בתחום הרפואה, הינם תלויי נסיבות ועובדות של כל מקרה ומקרה ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת. בכל מקרה, ובמיוחד בעת מקרה חרום רפואי אין להסתמך על התכנים והעצות שבאתר אלא להיוועץ מיד עם רופא מומחה ואו לפנות מיד לקבלת טיפול בבית החולים הקרוב. במקרים רבים, השתהות במתן קבלת טיפול מרופא מומחה או מטיפול בבית החולים עלולה להיות מסוכנת ואף קטלנית.

אבטחה
אתר– www.ofir-vogel-naturopath.co.il השקיע משאבים רבים ביצירת מערכת לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות, המבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה. התקשורת עם הלקוח מתבצעת באופן מוצפן באמצעות פרוטוקול – הפרוטוקול הנו סטנדרט עולמי, המאפשר הצפנה של מידע המועבר בין השרת לדפדפן של המשתמש. האתר מתחייב לעשות מאמץ למען שביעות רצונו של הלקוח ולאבטח את האתר ואת רמת השירות בו. יחד עם זאת, האתר אינו מתחייב שהשירות באתר לא יופרע ו/או יינתן כסדרו בלא הפסקות ו/או יתקיים בבטחה וללא טעויות ו/או יהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי האתר ו/או לנזקים, קלקולים, תקלות (לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר), אצל האתר ו/או מי מספקיו ו/או מי מטעמו. המשתמש באתר מצהיר ומסכים כי לא תהא לו כל טענה כנגד בעלי האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי מטעמם בקשר לכך. אתר www .ofir-vogel-naturopath.co.il לא ישא בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה ו/או שימוש לרעה ו/או שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי כלשהו בכרטיס חיוב כהגדרתו בחוק כרטיסי חיוב, תשמ”ו-1986 (להלן: החוק) לשם ביצוע פעולה באתר ו/או בניגוד לדין. רישומי מחשב עיבוד הנתונים של האתר, המנהל רישום ממוחשב של כל הפעולות באתר, יהוו ראיה לכאורה לאמור בהן.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  1. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIPשל המחשב שלו, כתובת הMACID  של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
  2. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “אופיר פוגל – נטורופת”.

פרטיות
כל המידע אשר יסופק על ידך במהלך הגלישה באתר  www.ofir-vogel-naturopath.co.il, יישאר חסוי ופרטיותך תישמר ללא תנאי ובצורה קפדנית. אנחנו לעולם לא נעביר שום פרט או מידע אודותיך לשום גורם שלישי חיצוני. כל מידע הקשור אליך רפואית יישאר חסוי תחת חוק סודיות רפואית. אנו פועלים תחת אמנת שירות ודבקים למלא אחר העקרונות שהצבנו לעצמנו הן מבחינת שרות הלקוחות והן מבחינת איכות המוצרים והשירותים המסופקים על ידנו. פרטיותך תכובד על ידנו באופן מלא ועל פי המפורט בתקנון ובתנאי השימוש באתר.

גילוי נאות

  1. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

 

פרסומות ועדכונים באמצעות דואר אלקטרוני
הנהלת האתר מתחייבת שפרטי ההצעה לרכישת מוצר ו/או שרות באתר ופרטי המשתמש באתר ישמשו לשימוש פנימי של האתר בלבד ולא יועברו על ידי בעלי האתר ומפעיליו לגורמים שלישיים חיצוניים. המידע שיוכנס למערכת האתר ישמש בין השאר לשליחת דואר אלקטרוני מידי פעם בנוגע למבצעים מיוחדים או עדכונים באתר. אם אינכם מעוניינים בקבלת דואר אלקטרוני תוכלו להסיר את כתובתכם על ידי לחיצה על ״הסרה מרשימת תפוצה״ (אופציה הנמצאת בתחתית כל אימייל). אם ישנן בעיה, ניתן לשלוח מייל לכתובת:  [email protected]

זכויות יוצרים
זכויות היוצרים באתר וכל האלמנטים בו, לרבות שם האתר, תוכנות העזר המשמשות להפעלתו, הסימן המסחרי, העיצוב, הטקסטים, התמונות וכל מידע אחר שייכות ל “אופיר פוגל נטורופת” ו/או בעלי הזכויות בו, אשר אחסנו את המידע בו, וזאת בין אם נכללה ביחס למידע ספציפי הודעת זכויות יוצרים ובין אם לאו. חל איסור לעשות כל שימוש באלמנטים אלו, לרבות העתקה, שיכפול, הפצה, הצגה, מסירה לצד שלישי ו/או כל שימוש אחר בלא הסכמה מהנהלת האתר – בכתב ומראש.

קישורים
באתר עשויים להופיע קישורים (links) לאתרים אחרים, ישראליים או זרים. האתר ו/או מי ממפעיליו אינם אחראים למידע ו/או לשירות הנמצא באתרים אחרים מכל בחינה שהיא, לרבות כל פגיעה ברגשות המשתמשים. הימצאות הקישור באתר אינה המלצה לבקר בו, אלא אם כן מצוין כך במפורש.

שונות
האתר ניתן לשימוש כמו שהוא (“AS IS”). המשתמש מוותר בזאת על כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי בעלי ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמו בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכי המשתמש ולדרישותיו. לא תהא למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו. בכל מקרה אשר בו, מחמת “כוח עליון”, נבצר יהא מבעלי האתר ו/או מפעיליו לנהל את האתר כתיקנו, לספק את המוצרים או לעמוד בהתחייבות אחרת כלשהי, יהא האתר רשאי לבטל את ההתקשרות עם הקונים, כולם או חלקם. בסעיף זה “כוח עליון” משמעו: לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני.

 

תקנון לרכישה באשראי

השימוש באתר ובחנות הוירטואלית המופעלת באתר ״אופיר פוגל – נטורופת, הדרך לחיים טובים״
כל אדם יכול לרכוש ייעוץ או קורס או סדנה באתר ״הדרך לחיים טובים״ (להלן ״האתר״) בהתקיים במצטבר כל אחד מהתנאים המפורטים להלן גם יחד:

  1. הרוכש הינו תושב ישראל שגילו מעל 18 שנים, בעל תעודת זהות ישראלית בתוקף.
  2. הרוכש הינו בעל כרטיס אשראי תקף השייך לאחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל ואשר הונפק בישראל.
  3. הרוכש הינו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת.

מבלי לגרוע מן האמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה בחנות האתר של הרוכש הוא אישור של חברת כרטיסי האשראי, אשר דרכה התחייב הרוכש לבצע את הרכישה ו/או לעסקת הרכישה עליה התחייב. הרוכש וכל המשתמשים מטעמו/ה יצייתו להוראות תקנון זה במלואן ולהוראת כל דין במסגרת שימושם באתר ובחנות האתר.

במסגרת ביצוע פעולות באתר יהיה על כל רוכש להכניס פרטים שונים, כמצוין וכאמור לעיל, שמסירתם הינה תנאי הכרחי לרכישת מוצרים ו/או שירותים המוצעים באתר, אולם אינה מחויבת על פי חוק. על הרוכש בחנות האתר חלה חובה למסור מידע מדויק, מלא ומעודכן. המפעילים שומרים על זכותם לפעול – לפי שיקול דעתם הבלעדי – במקרה בו משתמש בחנות האתר יפר התחייבות זו, לרבות (אך לא רק) בדרך של ביטול חד- צדדי של המנוי ו/או העסקה או הגבלתם.

אחריות
האתר, הייעוץ, הקורסים, ההרצאות, הסדנאות וכל מה שנרכש באתר, או רשום באתר, ניתן במסגרת רפואה משלימה, ואינו בא להחליף בשום מקרה ייעוץ רפואי אצל רופא מוסמך או כל בעל מקצוע אחר המטפל, מלווה או נותן תמיכה רפואית מוסמכת עבור הרוכש. בשום מקרה אין לשנות טיפול רפואי, תרופתי או אחר, ללא ייעוץ עם הגורם הרפואי המוסמך לכך.

אין לראות במידע המפורסם באתר משום הבטחה ו/או התחייבות לתוצאה כלשהי ו/או הטלת אחריות כלשהי על האתר ו/או מי ממפעיליו לגבי המידע הכללי המופיע באתר, או מועבר במהלך הייעוץ, הקורס, ההרצאה או הסדנה.

האתר לא יהיה אחראי לשום נזק, ישיר ו/או עקיף, אשר ייגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות על מידע המתפרסם באתר ו/או בקישורים לאתרים אחרים ו/או כל מקור מידע פנימי/חיצוני אחר ו/או כל מידע המועבר במהלך הרצאה, קורס או סדנה הקושרים באתר או ממי ממפעיליו.

במידה שהקורס לא ייצא אל הפועל מסיבות הקשורות במעביר הקורס ו/או בעלי האתר, יוחזר מלוא התשלום עבור הרוכש בהקדם האפשרי ולא יותר משבועיים מיום ההחלטה על ביטול הקורס.

מדיניות ביטול עסקה על ידי הלקוח
הלקוח יכול לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

הסבר על נושא ביטול עסקה מאתר כל זכות.

מועדי אספקה
מועדי פתיחת הרצאות, קורסים או סדנאות תלויים במשתנים שונים, כולל מספר נרשמים מינימלי, מגבלות לו״ז, כוח עליון וכדומה.

מועד מתן ייעוץ אישי על ידי בעל האתר גם הוא עשוי להשתנות בשל משתנים שונים.

בעל האתר ומעביר ההרצאות, הסדנאות והקורסים יעשה ככל יכולתו על מנת לספק את הייעוץ או השירות המובטח על פי לוח הזמנים שפורסם באתר או תואם ישירות מול הרוכש. יחד עם זה, יתכנו שינויים בשל מגבלות שונות. במקרה זה, כמו גם מסיבות שונות אחרות, הרוכש תמיד יכול להחליט על ביטול העסקה לפי מדיניות הביטול הרשומה בסעיף הקודם.

פרטיות
כל המידע אשר יסופק על ידך במהלך הגלישה באתר, יישאר חסוי ופרטיותך תישמר ללא תנאי ובצורה קפדנית. אנחנו לעולם לא נעביר שום פרט או מידע אודותיך לשום גורם שלישי חיצוני. כל מידע הקשור אליך רפואית יישאר חסוי תחת חוק סודיות רפואית. אנו פועלים תחת אמנת שירות ודבקים למלא אחר העקרונות שהצבנו לעצמנו הן מבחינת שרות הלקוחות והן מבחינת איכות המוצרים והשירותים המסופקים על ידנו. פרטיותך תכובד על ידנו באופן מלא ועל פי המפורט בתקנון ובתנאי השימוש באתר.

מערכות אבטחת מידע באתר

סליקת האשראי באתר נעשית בעזרת שירות של חברת Z-CREDIT ועומד בכל דרישות והתקן לאבטחת מידע לעסקים: PCI-DSS.

חשבוניות מופקות באופן אוטומטי בשירות חברת ״כספית״.

האתר בנוי על תשתית ״וורדפרס״, ומערכת ״ווקומרס״ לעניין החנות האינטרנטית.

ביטול עסקה מיוזמת האתר ובעליו
האתר שומר לעצמו את הזכות, לפי שיקול דעתו הבלעדי, שלא לספק שירות מסוים. במקרה כזה, נודיע ללקוח על ביטול העסקה או לחילופין, יוצע לו ייעוץ חלופי ובמידה ולא יקבל הלקוח את ההצעה יהיה רשאי לבטל את העסקה ולא יחויב בהוצאות כל שהן.

יצירת קשר

במידת הצורך, ניתן ליצור קשר ישיר עם בעלי האתר, אופיר פוגל, בכתובת המייל: [email protected]

 

על תקנון זה ועל כל עניין הקשור בשימוש באתר זה יחול הדין הישראלי וסמכות השיפוט בכל דבר ועניין הקשורים אליו ו/או נובעים ממנו מוקנית לבית-המשפט המוסמך בישראל. במקרה של מחלוקת מקום השיפוט יהיה במחוז כרמיאל בלב, אלא אם כן הוסכם אחרת בכתב על ידי שני הצדדים.

אופיר פוגל נטורופת – כל הזכויות שמורות ©

התכנים באתר נועדו לספק מידע בלבד והם אינם בגדר עצה רפואית או תחליף להתייעצות עם מומחה