ברוכים הבאים לאתר של אופיר פוגל

האתר הוקם ופועל על מנת לתת ידע, כלים, טיפים ואולי אפילו עידוד והשראה עבור אנשים שרוצים לשפר את הבריאות ואיכות החיים שלהם. אני מנסה לתת ידע מסודר, מגובה מחקר וניסיון, בכל התחום (המבלבל לעיתים) של אורח חיים בריא, תזונה נכונה ותרופות טבעיות. ישנם כמה דברים שלהבנתי מייחדים את האתר:

 1. אפשרות לבחור מתכוני בריאות, ולמצוא בדיוק את אלה שמתאים לכל אדם לפי מצבו הבריאותי האישי (!), סוג המתכון (ממרח, תבשיל, קינוח…), זמן הכנה וכדומה. 
 2. אפשרות לקרוא ולמצוא בקלות מתוך אלפי פיסות המידע שעלו באתר בשנים האחרונות, תשובות להרבה דילמות תזונתיות ונוספות מעולם הרפואה הטבעית.
 3. לרשומים לאתר אפשרות לקבלת ניוזלטר אחת לשבוע ישירות לדוא״ל, הכולל רק את הדברים החדשים שעלו לאתר. בנוסף, אחת ל- 4 חודשים, נשלח דיוור הכולל את המאמרים, המתכונים והדברים המשמעותיים ביותר שפרסמתי בתקופה החולפת ברשתות החברתיות ובאתר. 
 4. הרשומים לאתר יכולים לשאול אותי שאלות ולקבל תשובות, לקרוא בחינם את הספר שלי ״לרקוד (גם) בגיל מאה – לחיות טוב כעת״, ליהנות מתרגילי דמיון מודרך ומדיטציה וכמו כן לצפות במספר הרצאות נבחרות.

אשמח לשמוע מכל אחת ואחד שרוצים לקבל דרך האתר, או ישירות ממני, מידע בריאותי נוסף שדרוש.

בריאות ואושר, אופיר פוגל, נטורופת

הירשמו עכשיו

 • שם

 • פרטי הרשמה

 • נא להקליד סיסמה הסיסמה חייבת לכלול לפחות 8 תווים
 • נא להקליד שוב את הסיסמא.

ניוזלטר

מה שמייחד את הניוזלטרים (“דואלון” בעברית ) היוצאים מהאתר היא הכתיבה המקצועית בשפה שניתן להבין, המיקוד במידע בעל משמעות בריאותית ומעשית, ההתייחסות לנושאים החמים המקבלים חשיפה בתקשורת וטיפים קטנים ושימושיים שעוזרים להתקדם כל פעם עוד קצת קדימה בדרך לחיים טובים.

בערך פעם בחודש ייצא ניוזלטר לכל חברי הקהילה באתר שאישרו את רצונם בכך. ניוזלטר כולל מאמר על נושא נבחר, מתכון חדש, התייחסות לפרסום כלשהו שהיה בכותרות בתקשורת, מחקר רלוונטי, טיפים ועוד.

מתכוני בריאות

חלק זה של האתר לא מכיל “רק” מתכוני בריאות טעימים, אלה גם מערכת המאפשרת מציאה ושימוש יעיל בהם לפי סוג המתכון המבוקש ובהתאמה למצב הבריאות האישי.

המתכונים מוכנסים לאתר גם על ידי צוות האתר, אך בעיקר על ידי גולשים/ מטופלים/ בוגרי סדנאות. לאחר הכנסתו, המתכון מקבל הגדרות על ידי אחד מבעלי המקצוע באתר, אשר מאפשרות מיון שלו לפי התאמתו למצבי בריאות שונים. התוצאה היא יכולת ייחודית להגדיר באתר אילו מתכונים מתאימים לכם, על פי כמה קטגוריות:

 1. מצב בריאותי: בעיות לב (טרשת עורקים), לחץ דם, כולסטרול, עודף משקל, סוכרת, טריגליצרידים, תת פעילות בלוטת התריס, או צורך בתזונה אנטיאלרגנית או אנטידלקתית. ניתן לסמן יותר מאפשרות אחת, ובכך לקבל את המתכונים המתאימים לכם בדיוק.
 2. סוג המאכל: תבשיל, סלט, קינוח וכדומה
 3. הגדרות תזונה כלליות: טבעונים, צמחונים או אוכלי כל.

דיאטת אורז: עבור אלה שעוברים בעזרתי דיאטת אורז, ישנה אפשרות לקבל מתכונים על פי השלב של התהליך בו נמצאים.

בסיומו של כל מתכון ישנה אפשרות להעיר הערה, לשאול שאלה או להציע הצעה לשיפור המתכון.

 

מערכת שאלות ותשובות

שני דברים עיקריים מייחדים את הפורום באתר זה:

 1. קהילת החברים המשתמשת בפורום
 2. אנשי המקצוע שעונים על שאלות

בניגוד לאתרים אחרים, המשתמשים בפורום הינם אך ורק חברים רשומים באתר שמטרתם העיקרית דומה – שיפור איכות החיים ועניין באורח חיים בריא. אנשים שאינם רשומים באתר לא יכולים “להציץ” לפורום, לא לשתול פרסומות סמויות וכדומה. בנוסף, פעמים רבות התשובות והעצות הטובות ביותר לבעיות יבואו מפי אותם אנשים שעשו את השינוי באורח חייהם ושאו מתמודדים עם אתגרים דומים שעוברים על אנשים בתהליך שכזה.

הצוות המקצועי שעונה על שאלות באתר כולל בין השאר:

–          אופיר פוגל, נטורופת

–          שירי אלנבוגן, נטורופתית ומומחית לבישול בריא. אשת מחקר.

–          תמר רז – דיאטנית קלינית ומטפלת בשיאצ’ו.

–          שפית כרמית אלקיים – מתמחה בבישול בריא וטעים

–          תמי ברוך – מאמנת הליכה-ריצה והעצמה אישית.

–          ציפי גרשוני – מורה ליוגה

 

בלוג

במשך מעל לעשור אני אוסף בצורה מסודרת מידע שימושי על עניין כזה או אחר, אשר עוזר לאנשים למצוא פתרון לבעיות שכיחות עמם מתמודדים רבים. אני דואג לעדכן את המידע מדי פעם, ולהוסיף מידע חדש שאני לומד, או שומע מחברים בקהילת האתר שיש בו צורך. כך למשל הוספתי רשימה של מזונות עשירים בסיבים מסיסים במים, בזכות חבר בקהילה שרוצה להוריד עוד יותר את הכולסטרול ורמת הסוכר שלו. בין השאר תוכלו למצוא ברשימה אוסף טיפים להתמודדות עם נפיחות, עזרים נפוצים למטבח בריא, מוצרי חלב בריאים יותר לבני אדם ועוד.