מה מיוחד באתר?

האתר הוקם ופועל על מנת לתת ידע, כלים, טיפים ואולי אפילו עידוד והשראה עבור אנשים שרוצים לשפר את הבריאות ואיכות החיים שלהם.
אני מנסה לתת ידע מסודר, מגובה מחקר וניסיון, בכל התחום (המבלבל לעיתים) של אורח חיים בריא, תזונה נכונה ותרופות טבעיות.

הרשומים לאתר יכולים גם לשאול אותי שאלות ולקבל תשובות, לקרוא בחינם את הספר שלי ״לרקוד (גם) בגיל מאה – לחיות טוב כעת״, לקבל עדכון שבועי/חודשי לדוא״ל, וליהנות מתרגילי דמיון מודרך ומדיטציה לתרגול עצמי. בעתיד הקרוב אני מקווה שהרשומים לאתר יוכלו גם לצפות בקטעי הרצאות נבחרים.

הרשמה בחינם מקישור זה.

 

ניוזלטר

מה שמייחד את הניוזלטרים היוצאים מהאתר היא הכתיבה המקצועית בשפה שניתן להבין, המיקוד במידע בעל משמעות בריאותית ומעשית, ההתייחסות לנושאים החמים המקבלים חשיפה בתקשורת וטיפים קטנים ושימושיים שעוזרים להתקדם כל פעם עוד קצת קדימה בדרך לחיים טובים.

בעת ההרשמה לאתר ניתן לבחור האם לקבל פעם בשבוע את הכותרות של הפוסטים/המלצות/טיפים/מתכונים חדשים שעלו באתר, ו/או לקבל בערך פעם בחודש ניוזלטר הכולל כמה דברים חדשים ומיוחדים שנערכו במיוחד.

מתכוני בריאות

האתר כולל כעת (2019) כ- 400 מתכוני בריאות שנוצרו או הועברו אל אופיר ע״י קולגות, שפים, מטופלים ובוגרי סדנאות. מה שמייחד את המתכונים באתר זה מכל אתר אחר היא האפשרות לבחור/לסנן מתכוני בריאות, ולמצוא בדיוק את אלה שמתאים לכל אדם לפי מצבו הבריאותי !

השתמשו בסינון המתכונים על מנת לבחור מה מתאים אליך באופן אישי:

  1. מצב בריאותי: מחלות לב (טרשת עורקים), דמנציה/אלצהיימר, לחץ דם, כולסטרול, עודף משקל, סוכרת, טריגליצרידים, תת פעילות בלוטת התריס, או צורך בתזונה אנטיאלרגנית או אנטידלקתית. ניתן לסמן יותר מאפשרות אחת, ובכך לקבל את המתכונים המתאימים לכם בדיוק.
  2. סוג המאכל: תבשיל, סלט, קינוח וכדומה
  3. גישות תזונה: טבעונים, צמחונים או אוכלי כל.
  4. מתכון הדורש זמן הכנה קצר, בינוני או יחסית ארוך.

בסיומו של כל מתכון ישנה אפשרות להעיר הערה, לשאול שאלה או להציע הצעה לשיפור המתכון.

שאל את אופיר

אפשר לשאול אותי שאלות ואשמח לסייע ולעזור בדילמות תזונתיות ונוספות מעולם הרפואה הטבעית.

מידע בריאותי מסודר, שימושי ונגיש

במשך מעל לעשור אני אוסף בצורה מסודרת מידע שימושי על עניין כזה או אחר, אשר עוזר לאנשים למצוא פתרון לבעיות שכיחות עמם מתמודדים רבים. אני דואג לעדכן את המידע מדי פעם, ולהוסיף מידע חדש שאני לומד, או שומע מחברים בקהילת האתר. כך למשל הוספתי רשימה של מזונות עשירים בסיבים מסיסים במים, בזכות חבר בקהילה שרוצה להוריד עוד יותר את הכולסטרול ורמת הסוכר שלו. בין השאר תוכלו למצוא ברשימה אוסף טיפים להתמודדות עם נפיחות, רשימת הדגים הבריאים יותר, דיעה מסודרת על ההשפעות הבריאותיות של שתיית קפה ועוד.

מוזמנים למצוא את שמעניין בעזרת אפשרות ה״חיפוש״ באתר, ו/או למצוא מידע לפי עניין רפואי כפי שמופיע בתשע תמונות במרכז עמוד הבית: ״אריכות חיים בריאה״, ״לחץ דם״, ״סוכרת״, ״תזונה נכונה״, ״בריאות הלב״, ״דיאטת אורז וניקוי רעלים״, ״כולסטרול ושומני דם״, ״השמנה וירידה במשקל״ וגם ״מוח, דמנציה ואלצהיימר״.

אשמח לקבל כל הערה או בקשה לשיפור האתר והערך שהוא נועד להעניק.

מאחל הנאה ושימוש פורה באתר!

אופיר פוגל, נטורופת