טיול “מיטיבי חיים ליפן”

הטיול “מיטבי חיים ליפן” הינו מסע חוויתי ולימודי לאחד ממוקדי אריכות ואיכות החיים המובילים בעולם. למרות כל מה שעובר על יפן בעשורים האחרונים, היא עדיין נחשבת למדינה הבריאה ביותר בעולם! היא מובילה מעל כולם לא רק באריכות חיים, אלא גם באריכות חיים בריאה.
החוויה ביפן היא תמיד עמוקה ושונה מאוד ממקומות אחרים. האסתטיקה, המנהגים, הסדר, הטבע, המסורת, הטעמים, הצלילים היופי והתרבות הופכים את הביקור לחוויה רבת עצמה וגוונים.
את המסע שלנו מייחדים כמה דברים, ובתוכם שלושה דברים עיקריים:
ראשית, אנו מנסים שיהיה זה טיול אותנטי ככל הניתן. בחלק ממקומות הלינה אנו נהנים מאירוח בסגנון יפני המתבטא בעיצוב החדרים, האוכל והמעיינות החמים (״הונסן״). באחד הימים בטיול נתארח בקבוצות של 2-4 מטיילים בבית של מקומיים מהערב עד הבוקר. האוכל במרבית הטיול יהיה אוכל יפני מסורתי וטעים ולא אוכל של תיירים. ובכמה הזדמנויות גם נלמד לבשל את האוכל המקומי.
שנית, נגע יותר בעולם הרוח המקומי הסובב סביב עולם הבודהיזם והשינטו. נבקר, נשאל, נחקור. נתרגל מדיטציה, דמיון מודרך, נשלב תרגולי תנועה מדי פעם ועוד.
שלישית, נבין עד כמה שניתן מה עושה את העם היפני לעם הבריא ביותר בתבל. כחוקר אריכות חיים בריאה מזה שנים רבות, אשתף בידע ובנסיון, ונחווה ביחד חוויות שיכולות לעזור לנו לקבל כמה ״מתנות״ ותובנות שיחזרו איתנו לארץ, ויעזרו לכל מי שבוחר בכך – ליהנות יותר מהחיים בכלל, ומחיים בריאים בפרט.
הטיול מאורגן על ידי חברת ״דרכים״ הותיקה והטובה. את הטיול מדריך איתי אייל פרלמן, מדריך מעולה ומנוסה שמשדרג מאוד את החוויה. למרות שמרבית הקבוצות מישראל ליפן מונות 30-40 מטיילים, אנו מנסים לצאת בקבוצות של 25-28 איש בלבד (בשל כללים של התיירות היפנית, פחות מ 25 מטיילים מביא להעלאת העלות לכל מטייל)
טיול שכזה יוצא אחת לשנה בדרך כלל.

לפרטים מלאים והרשמה השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

* כדאי....