מטיבי חיים לסרדיניה

הטיול “מיטיבי חיים לסרדיניה”  הינו מסע חוויתי ולימודי לאחד ממוקדי אריכות ואיכות החיים המובילים בעולם (מי שמכיר, מוכנים מקומות אלה “איזורים כחולים”).
 
מטרת הטיול היא ראשית ליהנות מטיול באי יפה ומעניין באיטליה, אך יותר מכך – ליהנות ממסע בו ניתן ללמוד, לחוות, לתרגל, לטעום ולהתרשם מהיבטים רבים הקשורים לאיכות החיים והבריאות שלנו. בטיול אנו משלבים תרגול יוגה, דמיון מודרך ומדיטציה. לומדים על האוכל המקומי האמיתי ובעיקר נהנים מאכילתו. נפגשים עם מאריכי חיים הנהנים עד גיל מאה ויותר מאיכות חיים מעוררת השתאות. נפגשים עם מומחים מקומיים בולטים ומנסים ביחד להבין את סוד הקסם של “מעיין הנעורים” הסרדיני ועוד.
 
רבים ממשתתפי הטיולים הללו מהעבר, נהנו בעיקר מרמת האותנטיות והאינטימיות שבמפגש עם אנשי המקום. חוויות אלה מתאפשרות בזכות היכרותי האישית ורבת השנים עם כמה אנשים מקסימים באי, אשר פותחים את ביתם וליבם עבורנו.
 
טיול שכזה יוצא אחת לשנה בדרך כלל. בשנים האחרונות אני מוציא את הטיול יחד עם חברת ״היעד הבא״, ובהדרכה משותפת עם תום צור המופלא. הטיול משלב הליכות בטבע, ומיועד למי שאוהב ללכת ברמת קושי קלה. טיולים בקונספט אחר ניתן לתפור במיוחד לקבוצות סגורות. 
 
מי שמעוניין להצטרף לאחד מהמסעות הבאים מוזמן להשאיר פרטים בטופס כאן: