טיפול טבעי לטרשת נפוצה ומחלות אוטואימוניות

מחלות אוטואימוניות כמו טרשת נפוצה, לופוס, קרוהן, קוליטיס, דלקת מפרקים שגרונית ועוד – הן מחלות עמוקות, מורכבות ולאף אחד בעולם אין פתרון מושלם אליהן.

יחד עם זה, עם השנים מצטברים מחקרים, סיפורי החלמה מפתיעים ועוד מידע והבנה כיצד ניתן לעזור לרבים מאותם אנשים המתמודדים עם מחלות אוטואימוניות. מסתבר שוב ושוב שתזונה מדוייקת, יחד עם תנועה מתאימה, גיוס כוחות הנפש, נשימה, שינה ועוד – יכולים לעזור מאוד ולעיתים אף להביא להבראה.

בהרצאה הבאה מציגה ד״ר שרי סטנטיק, MD, את סיפור ההחלמה המדהים שלה מטרשת נפוצה. כרופאה שאובחנה באמצע שנות התשעים וטופלה שנים בתרופות הרגילות, היא גילתה יום אחד את כוחה של התזונה ורפואת אורח החיים. חקרה בעצמה, קראה, ושינתה את חייה. כמה שנים לאחר שינוי דרכה, היא סיימה אפילו ריצת מרתון!

בהרצאה שלה היא גם מזכירה את המחקר המופלא של ד״ר סוואנק, שמרבית אנשי הרפואה בתחום מקפידים להתעלם ממנו, למרות עוצמתו וחשיבותו העצומה. המחקר החשוב הזה פורסם באחד מעיתוני הרפואה החשובים בעולם כבר ב 1990, אבל מאז התפרסמו עוד מחקרים שבדקו את גישתו וגישות דומות כמו במחקר הזה.

מיד כאן בהמשך ההרצאה של ד״ר סטנטיק, אבל חשוב לזכור שהיא ממש לא היחידה!

ניתן לצפות כאן בהרצאה אישית של רופאה אחרת, נוירולוגית, שהבריאה מטרשת נפוצה.

ובקישור הבא מאמר ד״ר גרגר על תזונה וטרשת נפוצה.

וכאן בהמשך סרטון וקישורים למידע על ד״ר ברוקס גולדן, רופאה שהבריאה את עצמה מלופוס, ומאז מטפלת באלפי אנשים עם מחלות אוטואימוניות.

 

וההרצאה הזו היא של רופאה שחלתה בלופוס קשה, ואחרי שגילתה את כוחה של התזונה – הבריאה כנגד כל הסיכויים.

יש לה עוד כמה וכמה הרצאות ביוטיוב, ומהקישור הבא הספר שלה על מניעה והבראה ממחלות אוטואימוניות

 

 

בריאות ואושר,

אופיר פוגל, נטורופת

 

 

shalev

כתיבת תגובה

סינון מתכונים

  • סינון לפי מצב בריאותי

  • סינון לפי צמחוניטבעוני

  • סינון לפי סוג אוכל

  • סינון לפי זמן בישול

  • סינון לפי שלב דיאטת אורז